Joanna Koroniewska: choroba mamy sprawiła, że gwiazda została zupełnie sama na świecie. „Miałam 22 lata, gdy zmarła na raka”, wyznała w rozmowie z tygodnikiem Na Żywo. To była jedna z największych tragedii w życiu młodej aktorki. Z powodu przedwczesnej straty zdecydowała się na nietypowy krok. Apeluje do innych rodziców, żeby dla dobra dzieci poszli w jej ślady. O co chodzi?

Najczęściej można ją spotkać z szerokim uśmiechem na ustach. Słynie z pogodnego usposobienia, które zjednuje aktorce sympatię widzów. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że wielokrotnie musiała mierzyć się z ogromnym cierpieniem. Joanna Koroniewska: choroba odebrała artystce ukochaną mamę i zarazem ostatnią bliską osobę. Będąc młodą dziewczyną, została zupełnie sama na świecie. Tragedia zdeterminowała przyszłość Koroniewskiej — zaczęła zupełnie inaczej pochodzić do kwestii założenia rodziny czy dbania o zdrowie. Niewiele osób decyduje się na podobny krok. „Zmieniłam styl życia”, wyjawiła w rozmowie z Na Żywo

Joanna Koroniewska: choroba była tragedią. Na co zmarła mama aktorki?

Jak czytamy na pomponik.pl, Joanna Koroniewska miała zaledwie dwa lata, kiedy niespodziewanie zmarł ojciec przyszłej aktorki. Nic dziwnego, że dziewczynkę i jej mamę łączyła szczególnie silna więź. Niestety, dwadzieścia lat po tamtej tragedii rodzina po raz kolejny została wystawiona na próbę. 

Joanna Koroniewska: choroba mamy była dla niej niezwykle trudnym doświadczeniem. Jak zmarła mama Joanny Koroniewskiej? Kobieta zmarła na raka. Aktorka przyznała w rozmowie z tygodnikiem Na Żywo, że została wówczas zupełnie sama na świecie — jak możemy wywnioskować, nie miała ani rodzeństwa, ani innych krewnych. Szczególnie że dopiero wchodziła w dorosłe życie. 

— Miałam 22 lata, gdy na raka zmarła moja mama. […] Ja miałam szczególnie ciężką sytuację, bo nie posiadam rodzeństwa, więc mama była moją jedyną ostoją — wyjawiła w rozmowie z tygodnikiem Na Żywo

Jak Joanna Koroniewska dba o zdrowie?

Z powodu tragicznych doświadczeń Joanna Koroniewska przywiązuje wielką wagę do profilaktyki. Mimo że gwiazda w przeszłości paliła papierosy, z chwilą, gdy sama została matką, zdecydowała się na zerwanie z nałogiem. Zaczęła także zdrowo się odżywiać. 

— Kiedy urodziła się Janka, zmieniłam styl życia. Dbam o siebie, zdrowo jem, uprawiam sport. Ale oprócz tego, badam się — cytuje Joannę Koroniewską magazyn Na Żywo.

Joanna Koroniewska: choroba mamy była dla niej traumą, której pragnęła oszczędzić własnym córkom. Z tego powodu gwiazda zdecydowała się poddać siebie i dzieci badaniom genetycznym. Chciała upewnić się, czy w ich przypadku istnieje ryzyko zachorowania na raka oraz inne przewlekłe schorzenia. 

Joanna Koroniewska miała bardzo trudne życie — mając zaledwie 22 lata, straciła już wszystkich, których kochała. Na szczęście dziś gwiazda jest otoczona miłością ukochanych córek i troskliwego męża Macieja Dowbora

ZOBACZ ZDJĘCIA JOANNY KORONIEWSKIEJ:

joanna koroniewska: choroba
fot. instagram.com @joannakoroniewska

Joanna Koroniewska wcześnie straciła oboje rodziców. 

joanna koroniewska: choroba
fot. instagram.com @joannakoroniewska

Aktorka bardzo dba o zdrowie w obawie, że sama zachoruje na raka. 

joanna koroniewska: choroba
fot. instagram.com @joannakoroniewska

Joanna Koroniewska: choroba mamy aktorki była dla niej wielkim dramatem. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gwiazda YouTube zginęła w wypadku na elektrycznej hulajnodze. Zderzyła się z ciężarówką
  2. Helena Vondrackova pokazała się w bikini. Trudno uwierzyć, że ma 72 lata!
  3. Jak się opalać, żeby się nie spalić? Najważniejsze zasady bezpiecznego opalania
  4. Pamiętacie Kasię z programu „Śmiechu warte”? Co dziś robi i jak potoczyła się jej kariera?
  5. Dlaczego kot śpi na człowieku? Powody mogą was zaskoczyć

źródła: pomponik.pl, Na Żywo