Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Córka Joanny Koroniewskiej to jej wierna kopia! Pójdzie w ślady mamy?
Robert Głowacki
Robert Głowacki 04.08.2019 19:06

Córka Joanny Koroniewskiej to jej wierna kopia! Pójdzie w ślady mamy?

Barbara Kurdej-Szatan
fot. instagram.com/joannakoroniewska

Joanna Koroniewska: córka aktorki jest przepiękna! Gwiazda pochwaliła się na Instagramie zdjęciem córeczki z wakacji, a internauci już oszaleli na jej punkcie. -Piękna mama, to i piękna córka- komentują pod zdjęciem. Aktorka strzegąca swojej prywatności, jak ognia uchyliła rąbka tajemnicy.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor doczekali się już dwóch pięknych córek. Małżeństwo bardzo dba o ochronę swojej prywatności, jednak od czasu do czasu zdradza nieco na temat swojego życia rodzinnego. Tym razem aktorka pochwaliła się zdjęciami z wakacji, a na jednym z nich pokazała swoją młodszą córeczkę. Joanna Koroniewska: córka aktorki jest przeurocza, a fani gwiazdy nie mogą powstrzymać się od komplementów.

Joanna Koroniewska: córka

Obecnie Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wraz z dziećmi cieszą się dniami wolnymi nad polskim morzem. Para postawiła na półwysep helski, a dokładniej na Juratę. Aktorka strzeże swojej prywatności, a szczególności swoich dzieci, jednak zdarza jej się od czasu do czasu zamieścić rozczulające zdjęcia z dziećmi i mężem. Stało się tak i tym razem. Joanna Koroniewska: córka aktorki jest prześliczna, a fani nie szczędzą jej ciepłych słów w komentarzach.

Joanna Koroniewska o macierzyństwie

Macierzyństwo to wielka, a zarazem trudno sprawa dla wielu kobiet, także gwiazd show-biznesu. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mają dwie córki: 10-letnią Janinę i 1,5 roczną Helenę. Joanna Koroniewska nie opowiadała do tej pory na temat swojego macierzyństwa, jednak zdecydowała się zrobić wyjątek i udzielić obszernego wywiadu do portalu dla mam, prowadzonego przez Annę Lewandowską: Baby by Ann. Aktorka chętnie zaznacza, że w jej życiu macierzyństwo pełni fundamentalną funkcję, jednak jak się okazuje początki nie należały do najłatwiejszych.

– Wtedy wydawało mi się, że jestem tak ogromną hedonistką, że to się nie może udać. Myślałam sobie: Nie, ja nie dam rady, ja się kompletnie do tego nie nadaję! I popłakałam się ze stresu.(…) Miałam duże problemy z karmieniem piersią. Ale w związku z tym, że jestem zadaniowcem, próbowałam najróżniejszych sposobów, walczyłam, przeszłam kryzysy, spotkania z wieloma doradcami laktacyjnymi i w efekcie udało się: karmiłam.- mówi aktorka w rozmowie- wyznała aktorka na łamach Baby by Ann.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor tworzą przeuroczą rodzinę. Z pewnością Katarzyna Dowbor jest dumna z syna.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Joanna Koroniewska: córka

Joanna Koroniewska: córka aktorki jest prześliczna.

Joanna Koroniewska: córka

Aktora wraz z mężem spędzają urlop w Juracie.

Joanna Koroniewska: córka

Para doczekała się dwóch córek.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Doda opowiedziała o swoich wymaganiach koncertowych. Niełatwo ją zadowolić
  2. Agnieszka Sienkiewicz nie pojawi się w nowym sezonie „Przyjaciółek”. Ma ważny powód
  3. Roksana Węgiel swoją karierę zawdzięcza Majce Jeżowskiej? Gwiazda doceniła ją przed laty
  4. Wzmocniła lakier esencją z czosnku. Żadne paznokcie hybrydowe nie są tak imponujące
  5. Anna Przybylska przed śmiercią skierowała kilka słów do swojej mamy i dzieci. Serce pęka na pół