Fani żywo zareagowali na film, który jakiś czas temu udostępniła na Instagramie Joanna Koroniewska. Gwiazda i jej mąż z rezygnacją spojrzeli w lustro. Ich reakcja była bardzo wymowna. 

Joanna Koroniewska już od 8 lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z synem Katarzyny Dowbor, Maciejem. Razem wychowują dwie córki: Janinę i Helenę, a teraz całą rodziną przeprowadzili się do Hiszpanii. Nie ma wątpliwości, że to jedna z uwielbianych par polskiego show-biznesu. A wszystko za sprawą filmów, które regularnie pojawiają się na Instagramie.

Joana Koroniewska i Maciej Dowbor podbijają serca fanów

Od kilku lat Joanna Koroniewska nie pojawia się już na ekranie tak, często, jak pragnęliby tego fani. Odkąd 4 lata temu wydała na świat drugą córkę, właściwie wycofała się z ekranu — jednak nie oznaczało to wcale medialnej emerytury.

Obecnie aktywność aktorki przeniosła się na Instagram. Trzeba przyznać, że gwiazda znalazła swoją niszę, w której mogła pokazać nie tylko urodę i talent, ale także wielkie poczucie humoru, które dzieli z mężem. Od jakiegoś czasu para regularnie umieszcza na profilu treści, które budzą wiele emocji wśród internautów.

Pomiędzy kolejnymi odcinkami słynnej „Domówki u Dowborów”, czyli serii internetowych rozmów z rozmaitymi barwnymi postaciami, lądują kolejne, krótkie, satyryczne filmiki, w zabawny sposób pokazujące cienie i uroki rodzinnego życia. Niejedna żona i matka, patrząc na nagrania, mogła przejrzeć się w nich niczym w lustrze.

Joana Koroniewska spojrzała w lustro. Mąż aż ruszył z pocieszeniem. Ich reakcja była bardzo wymowna

W domowe zwierciadło spojrzała także sama Joanna Koroniewska — i to dosłownie! Wśród zamieszczonych materiałów żywą reakcję zbudziło video, na którym aktorka, stojąc w łazience, z rezygnacją spogląda na swoje odbicie.

Wydawała się przygnębiona widokiem własnej, zmęczonej twarzy, jednak my dobrze wiemy, iż godny naśladowania dystans nie pozwoliłby jej na kompleksy. Chodziło o coś zupełnie innego.

Obok niej pojawił się mąż. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor z teatralną rozpaczą patrzyli w lustro, jakby nie dowierzając, ile lat dodała im trwająca od 12 lat rola rodziców. Aktorka wyjęła szminkę i „zaktualizowała” wypisaną na kafelkach, czterocyfrową liczbę, co wywołało jeszcze większe rozbawienie wśród internautów.

Kiedy tak bardzo kochasz swoje dzieci, że odliczasz dni… i już nie możesz się doczekać, kiedy się wyprowadzą z domu – wyjaśniał żartobliwy podpis.

Mimo, iż wpis pojawił się na Instagramie z okazji Dnia Dziecka, pod spodem wciąż sypią się komentarze. Nie ulega wątpliwości, że uwielbiane małżeństwo trafiło w punkt ze swoją żartobliwą puentą.

Joanna Koroniewska
fot. instagram.com/joannakoroniewska
Joanna Koroniewska
fot. instagram.com/joannakoroniewska
Joanna Koroniewska
fot. instagram.com/joannakoroniewska
Joanna Koroniewska
fot. instagram.com/joannakoroniewska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Joanna Koroniewska szczerze opowiedziała o relacji z mężem i fanami. Otworzyła się na trudny temat
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl