Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są jedną z najpiękniejszych i najbardziej zgodnych par w polskim show-biznesie. Teraz aktorka zdradziła, czy jest ktoś w życiu jej męża, o kogo może być zazdrosna. Odpowiedź może szokować.

Gwiazda zorganizowała na swoim profilu na Instagramie zabawę, podczas której odpowiadała na najbardziej nurtujące fanów pytania. Okazało się, że w życiu jej ukochanego jest mężczyzna, o którego może być zazdrosna. Kim jest Lucjusz?

Joanna Koroniewska może być zazdrosna o męża

Podczas gry, którą aktorka zorganizowała na swoim profilu w social mediach, jeden z obserwatorów zapytał jej, jak radzi sobie z zazdrością o swojego męża. Okazało się, że w życiu małżeństwa jest jeden kandydat, który może chcieć zająć miejsce Joanny Koroniewskiej. Aktorka zażartowała, że jedyną osobą, o którą może być zazdrosna, jest łódka Macieja Dowbora.

Gwiazda wyjawiła, że ulubiony przedmiot prezentera jest mężczyzną o imieniu Lucjusz. Jak sama żartuje, Maciej Dowbor nie powinien być o łódkę zazdrosny, ale żaden inny kandydat nie przychodzi jej do głowy.

Asiu jak radzisz sobie z zazdrością o męża?

– Maciej Dowbor zazdrosny?!! Dobry żart. Może o łódkę? Ale to Lucjusz, czyli facet, więc w sumie nie powinien  zażartowała Joanna Koroniewska w odpowiedzi na pytanie.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor faworytami internautów

To nie pierwszy raz, kiedy popularna para podbija serca internautów swoimi dowcipami oraz dystansem do samych siebie i swojej relacji. Jakiś czas temu małżeństwo nagrało zabawny filmik, na którym wspólnie spogląda w lustro i patrzy, jak mija czas, podczas którego obydwoje spełniają się w roli rodziców. Śmieszne nagranie wywołało uśmiechy na twarzach obserwujących, którzy nie skąpili gwiazdom pochwał w komentarzach.

Zobacz post Joanny Koroniewskiej:

Joanna Koroniewska
Instagram/joannakoroniewska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Joanna Koroniewska szczerze opowiedziała o relacji z mężem i fanami. Otworzyła się na trudny temat
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.