Joanna Koroniewska: mama aktorki nie zdążyła poznać swoich wnuczek. Zmarła na nowotwór złośliwy. To wydarzenie miało ogromny wpływ na wchodzącą w dorosłe życie aktorkę. Śmierć ukochanej osoby na zawsze odcisnęła na niej piętno. „To dla mnie bardzo ciężka strata”, wyznała.

Utalentowana polska aktorka i prezenterka. Razem ze swoim mężem Maciejem Dowborem wychowują dwie córeczki. Chociaż wiedzie szczęśliwe życie matki, żony i artystki, jej przeszłość nie wyglądała zbyt szczęśliwie. W młodym wieku spadła na nią straszna tragedia. Joanna Koroniewska: mama gwiazdy zmarła, kiedy córka była jeszcze studentką. Ten dramat zaważył na przyszłości i wyborach życiowych aktorki

Joanna Koroniewska: mama aktorki zmarła wiele lat temu. Co się stało?

Jak podaje viva.pl, Joanna Koroniewska straciła mamę Teresę, kiedy była jeszcze 22-letnią studentką. Ze śmiercią kobiety utraciła nie tylko ukochaną osobę, lecz także największą ostoję i źródło poczucia bezpieczeństwa. 

Mama Joanny Koroniewskiej zmarła na nowotwór. Gwiazda długo nie potrafiła się uporać z tragedią. Śmierć bliskiej osoby wpłynęła na całe jej dorosłe życie i późniejsze decyzje. Ponieważ aktorka musiała później radzić sobie zupełnie sama, patrzyła na życie o wiele poważniej niż rówieśnicy. Niewiele rzeczy jest w stanie poruszyć Koroniewską. Brak matki szczególnie doskwierał jej po tym, gdy sama przywitała na świecie pierwsze dziecko. Okazało się, że czas wcale nie uleczył ran. 

– To wciąż jest dla mnie bardzo ciężka strata. […] To, co się wtedy wydarzyło, bardzo mnie ukształtowałoTeż urodzenie dziecka uświadomiło mi, jak bardzo brakuje mi mamy. W takich trudnych momentach myślę sobie o wszystkich innych ludzkich tragediach wokół i myślę sobie, że nie jest źle – cytuje aktorkę viva.pl

Kim jest ojciec Joanny Koroniewskiej? 

Według ustaleń magazynu viva.pl, ojciec Joanny Koroniewskiej miał na imię Leszek. Kiedy poznał mamę aktorki, był jeszcze mężem innej kobiety. Jednak mężczyzna zdecydował się zostawić rodzinę, by móc związać się z Teresą.

Niestety, ostatecznie para rozstała się, gdy dziewczynka miała zaledwie dwa lata. Jak twierdził przyrodni brat Koroniewskiej, mężczyzna wyjechał do Niemiec, gdzie pragnął sprowadzić córkę i partnerkę. Jednak Teresa Koroniewska nie zdecydowała się na przenosiny za granicę. Sama aktorka konsekwentnie nie zgadza się na opowiadanie o relacjach łączących rodziców. 

– Na Joasię i jej mamę czekało za granicą wynajęte mieszkanie. Terenia, jej mama, zdecydowała się jednak zostać w Polsce – czytamy w tygodniku Twoje Imperium

Joanna Koroniewska ma za sobą bardzo ciężkie chwile. To wspaniale, że aktorka dziś może cieszyć się miłością i troską rodziny, którą założyła razem z Maciejem Dowborem

ZOBACZ TEŻ:

  1. Karolina Korwin-Piotrowska o Wojciechowskiej, Nosowskiej i Jandzie „Grupka trzech lalek niepodobnych do nikogo”
  2. Zbigniew Wodecki o polskich emerytach. Mocne słowa: „To jest trzeci świat”
  3. Barbara Kurdej-Szatan ma zakaz korzystania z telefonu po alkoholu? Gwiazda TVP skomentowała!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

joanna koroniewska mama
fot. instagram.com @joannakoroniewska

Joanna Koroniewska: mama gwiazdy zmarła, kiedy miała zaledwie 22 lata.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułNajlepsi tatuażyści w Polsce. To prawdziwi mistrzowie, zobaczcie ich prace
Następny artykułMąż zawarł z Marylą Rodowicz intratną umowę! Artystka jest zaskoczona
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.