Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Koroniewska ostatnią noc spędziła z córką w szpitalu. Co się stało?
Karol Osiński
Karol Osiński 03.07.2021 15:24

Joanna Koroniewska ostatnią noc spędziła z córką w szpitalu. Co się stało?

Joanna Koroniewska
fot. instagram.com/joannakoroniewska

Joanna Koroniewska opublikowała wczoraj na swoim Instagramie zdjęcia ze szpitala, w którym leży ze swoją młodszą córeczką Helenką. Gwiazda opuściła tym samym wielką galę Hashtagi Roku 2021, na której została odznaczona influencerką roku. Nagrodę z rąk organizatorów odebrał jej małżonek Maciej Dowbor. Aktorka nie powiedziała z jakiego powodu znalazły się w szpitalu, jednak niedługo po gali małżonek przywiózł jej nagrodę na salę.

Koroniewska opublikowała na InstaStories nagrania, w których opowiedziała o swoich odczuciach związanych z przyznaniem wspomnianej nagrody. Milczała w odniesieniu do zdrowia jej młodszej córeczki.

Joanna Koroniewska z córką w szpitalu

Aktywność Joanny Koroniewskiej na Instagramie przełożyła się na zdobycie ponad 574 tys. obserwujących, co z dnia na dzień się tylko powiększa. Działalność aktorki na YouTube nie ogranicza się jedynie do życia zawodowego, ale też prywatnego. Częstym gościem na jej profilu jest małżonek Maciej Dowbor, ale też dzieci.

Tym razem influencerka nieco zaniepokoiła swoich fanów, ponieważ opublikowała zdjęcie ze szpitala, wraz ze swoją młodszą córeczką. Nie powiedziała, co wpłynęło na taki przebieg spraw, ale nie wygląda to na nic poważnego.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Zdrowie dzieci jest najważniejsze, zatem aktorka musiała odpuścić sobie udział w gali Hashtagi Roku 2021, na której zastąpił ją małżonek, Maciej Dowbor. Jak się potem okazało, Joanna została laureatką konkursu na influencerkę roku.

Joanna Koroniewska influencerką roku 2021

Aktorka nie ukrywała swojej wielkiej ekscytacji. Niedługo po zakończeniu gali małżonek przywiózł jej zasłużoną nagrodę do szpitala, skąd opublikowała zdjęcia z córeczką, ale też urywki gali.

– Życie jest pełne niespodzianek. I zwrotów akcji. Dwa dni temu bym nie pomyślała, że spotka mnie AŻ tyle emocji przez niemal jeden dzień. Same nominacje @hashtagiroku @see_bloggers były dla mnie wielkim wyróżnieniem. Dlatego, że w tym miejscu, każda z osób nominowanych i gości to naprawdę mocarni ludzie internetu!!! Okazało się po wczorajszej gali, że dostałam zaszczytną nagrodę Influencer roku! – napisała Koroniewska na swoim Instagramie.

Mamy nadzieję, że ze zdrowiem córeczki wszystko będzie w porządku, a za wyróżnienie składamy najserdeczniejsze gratulacje.

Zobacz zdjęcia:

Joanna Koroniewska znalazła się z córeczką w szpitalu, przez co nie mogła być obecna na gali Hashtagi Roku 2021, gdzie otrzymała nagrodę Influencerka Roku 2021.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: jastrzabpost.pl