Joanna Koroniewska znana jest ze swojego poczucia humoru i dystansu do samej siebie. Tym razem aktorka znowu zaskoczyła swoich fanów otwartością i na swoim profilu na Instagramie zamieściła hejty, które otrzymała w ostatnim czasie. Niektóre komentarze są naprawdę okrutne.

Gwiazda postanowiła opublikować złośliwe komentarze, które zdarzyło jej się otrzymać w social mediach. Jak sama napisała, jest to jej sposób na chronienie dzieci, korzystających z Internetu i spotykających tego typu wpisy.

Joanna Koroniewska przełamuje tematy tabu

Popularna aktorka znana jest z przełamywania tematów tabu i otwartego wypowiadania się w kwestiach swojej codzienności. Gwiazda razem ze swoim mężem Maciejem Dowborem niejednokrotnie zdradza nawet te nieprzyjemne aspekty rodzicielstwa i małżeństwa. Jakiś czas temu Joanna Koroniewska w zabawny sposób wypowiedziała się na temat małżeńskiej zazdrości i tego, czy ma jakiegoś konkurenta o serce ukochanego.

Joanna Koroniewska opublikowała otrzymane hejty

Teraz gwiazda postanowiła podzielić się z fanami złośliwymi komentarzami, które otrzymała od internautów. Aktorka zamieściła specjalny post na swoim profilu na Instagramie, w którym zacytowała wszystkie hejty, z którymi borykała się w ostatnim czasie. Jak napisała w opisie, zależało jej, aby ten wpis trafił do dzieci, które korzystają z social mediów i niejednokrotnie mogą paść ofiarami negatywnych komentarzy.

-Kochani, żeby była jasność — nie publikuję hejtów po to, żebyście mi współczuli i pisali, że „mam się nie przejmować, bo jestem super”. Wrzucam je dlatego, że na Instagram wchodzą też nasze dzieci i czytają te komentarze!!! Jaki to dla nich przykład??? Najgorszy z możliwych […] — napisała Joanna Koroniewska na Instagramie.

Wśród przytoczonych przez aktorkę hejtów znalazły się takie, jak:

„Z tyłu plecy, z przodu plecy, pan Bóg stworzył ją dla hecy”

„Co trzeba mieć w głowie, żeby nawet BLAT reklamować nagością”

„A co to za stary szkielet? Przecież to ma co najmniej pół wieku”

Zobacz wpis gwiazdy:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Joanna Koroniewska szczerze opowiedziała o relacji z mężem i fanami. Otworzyła się na trudny temat
  2. On jest gwiazdą TVP, ona zupełnie innej stacji. Wielu nie dawało im żadnych szans
  3. „Ślubu nie będzie”. Gwiazda TVP rozstała się z partnerem. Zabrała dzieci i wyjechała z Polski

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.