Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Koroniewska przekazała przykrą wiadomość. Doszło do dramatu, ludzka podłość nie ma granic
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 06.06.2021 17:50

Joanna Koroniewska przekazała przykrą wiadomość. Doszło do dramatu, ludzka podłość nie ma granic

Joanna Koroniewska
fot. eastnews.pl/TRICOLORS

Joanna Koroniewska opublikowała na swoim profilu pilny apel. Aktorka zwróciła się szczególnie do swoich obserwatorów mieszkających w stolicy. Okazuje się, że pupile niektórych mieszkańców Warszawy mogą być w niebezpieczeństwie.

Joanna Koroniewska opublikowała wczoraj na swoich profilu ważny komunikat. Opisała w nim sytuację, która przydarzyła się jej przyjaciołom. –Bardzo uważające na swoje zwierzaki! Jest teraz jakaś plaga podtruwania psów – napisała już na wstępie gwiazda.

Joanna Koroniewska poinformowała o przykrych wydarzeniach

Joanna Koroniewska zatroskana o los zwierzaków swoich obserwatorów podzieliła się straszną historią, która spotkała jej przyjaciół. Okazuje się, że ich pies prawdopodobnie zjadł przekąskę, która była nafaszerowana czymś, co zaszkodziło ich pupilowi.

Teraz Joanna Koroniewska ostrzega swoich obserwatorów, aby uważali, co trafia do pysków ich psów podczas spacerów.

-Jest teraz jakaś plaga podtruwania psów – ludzie w kiełbasę lub mięso wkładają gwoździe, spinacze lub trutki na szczury. Nasi przyjaciele właśnie są w klinice z pieskiem. Najwięcej przypadków – Ursynów, stary Mokotów, Powiśle, Saska Kępa! – napisała przejęta Joanna Koroniewska.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Aktorka opisała, co dokładnie przydarzyło się suczce jej przyjaciół. Piesek przeżywa teraz istny koszmar:

-Niestety, ich też nie ominęło, mimo że bardzo uważali! Ich sunia trafiła z zapaleniem jelit, wątroby, żołądka w nocy pogotowie a dziś cały dzień ma kroplówki i antybiotyki etc. Ona zjadła właśnie rzuconą przez kogoś chemię, a obok na stole pies operowany, 2 gwoździe w jelitach! Ku przestrodze! Przesyłajcie info dalej! poprosiła swoich obserwatorów gwiazda.

Dołączamy się do prośby Joanny Koroniewskiej. Wychodząc ze swoim pupilem na spacer, uważajmy, czym interesuje się nasze zwierzątko. Czasem wystarczy chwila nieuwagi, aby do jego pyska trafiła nieodpowiednia rzecz, która może wywołać dramatyczne skutki.

Zobacz zdjęcia:

Joanna Koroniewska
Wyświetl ten post na Instagramie.

Zobacz artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: Instagram