Joanna Koroniewska nie boi się podejmować nowych wyzwań! Aktorka zdecydowała się rozpocząć naukę… strzelania. Nowe hobby? A może chciałaby dostać rolę u Patryka Vegi? Udało nam się odkryć tajemnicę gwiazdy! 

Czyżby Joanna Koroniewska pozazdrościła Małgorzacie Kożuchowskiej i zapragnęła wystąpić w kolejnym filmie Patryka Vegi? Fani aktorki mogą się mocno zdziwić na wieść, że zdecydowała się rozpocząć naukę strzelania. Czy spędzanie godzin na strzelnicy ma służyć wyłącznie przyjemności gwiazdy? A może chodzi o coś więcej? Strzelanie nie pozostało bez wpływu na jej życie codzienne: „Na strzelnicy wyzwoliłam w sobie emocje…”. To nie pierwszy raz, gdy Joanna Koroniewska trzymała w rękach broń!

Dlaczego Joanna Koroniewska uczy się strzelać?

Joanna Koroniewska ma pełne ręce roboty – w końcu nauka strzelania to nie przelewki! Gwiazda miała już do czynienia z bronią w przeszłości, gdy uczyła się posługiwać pistoletem… na lekcjach Wiedzy o Społeczeństwie! Dlaczego zdecydowała się podjąć naukę na nowo?

Okazało się, że Joanna Koroniewska uczy się strzelać, ponieważ wymaga tego od niej nowa rola. Gwiazda wciela się w jedną z bohaterek serialu telewizji Polsat, zatytułowanego Ślad. Aktorka przyznała także, że musiała zagłębić sztukę posługiwania się bronią od postaw, ponieważ zupełnie zapomniała, czego nauczono jej na zajęciach szkolnych. Jako profesjonalistce Koroniewskiej zależało, aby wypaść w roli nadkomisarz najbardziej wiarygodnie. 

Wielogodzinne ćwiczenia zaczęły wpływać na gwiazdę Polsatu w nieoczekiwany sposób. Chociaż należy do spokojnych i ugodowych osób, im częściej odwiedzała strzelnicę, tym więcej dowiadywała się o swoich emocjach.

– Na co dzień jestem osoba potulną, nie zdarza mi się być agresywną wobec innych, a na strzelnicy wyzwoliłam w sobie emocje, które dały mi niezwykłą siłę! To jest absolutnie coś niezwykłego – cytuje aktorkę gala.pl

O czym jest serial Ślad?

Serial Ślad opowiada o pracy grupy wrocławskich śledczych, którzy próbują odnaleźć seryjnego mordercę dzieci. Ponieważ policja nie potrafi poradzić sobie ze znalezieniem sprawcy bestialskich czynów, zapada decyzja o utworzeniu specjalnej grupy dochodzeniowej. 

Ślad miał swoją premierę 18 września 2018 roku. Serial możemy oglądać od poniedziałku do czwartku. Jest emitowany o godzinie dwudziestej drugiej. W obsadzie poza Joanną Koroniewską znaleźli się tacy uznani aktorzy jak m.in. Aleksandra Hamkało, Krzysztof Wach czy Cezary Łukaszewicz.

Jak myślicie, czy Joanna Koroniewska połknie bakcyla i stanie się pasjonatką broni? 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Paweł Domagała dostał główną rolą w serialu! „Żmijowisko” będzie hitem Canal+
  2. Igor Herbut będzie ojcem! Znamy płeć dziecka
  3. Włoskie restauracje w Warszawie. Gdzie jest najlepsza pizza w Warszawie?
  4. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o programie „Nasz nowy dom”
  5. Partner Przybylskiej wyszedł z aresztu i przerywa milczenie. Ujawnia, jak było NAPRAWDĘ, jesteśmy w szoku

ZOBACZ ZDJĘCIA:

joanna koroniewska
fot. filmpolski.pl

Joanna Koroniewska gra w serialu kryminalnym Bez śladu.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułCórki Hanny Lis to prawdziwe piękności. Julia i Ania mogłyby zostać gwiazdami!
Następny artykułCórka Ewy Wachowicz nie jest podobna do mamy. Kim jest Aleksandra Osuchowska?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.