Joanna Koroniewska w internecie znana jest z dystansu do własnej osoby oraz bezkompromisowości dla hejterów. Najnowszy post wywołał wiele emocji. Aktorka poprosiła obserwatorów o pewną poradę.

Aktorka od pewnego czasu robi prawdziwą furorę w mediach społecznościowych, gdzie nie boi się mierzyć ze słowami krytyki. W świecie, gdy zdjęcia możemy „poprawić” kilkoma kliknięciami gwiazda pozostaje wierna naturalności. Po raz kolejny zaskoczyła widzów postem zamieszczonym na Instagramie.

Joanna Koroniewska z żartem zapytała internautów o radę

Aktorka wraz z mężem, Maciejem Dowborem, stworzyła iście komediowy profil w mediach społecznościowych. Małżeństwo wspólnie wstawia zabawne filmiki i zdjęcia przedstawiające ich rzeczywistość bez dodatkowych retuszy.

Joanna Koroniewska niedawno udostępniła dwa zdjęcia, na których pozuje wraz z mężem na tle hiszpańskiego morza. Aktorka, korzystając z tego, że jej wybranek trzymał w dłoni deskę do pływania, postanowiła zażartować ze swojego wyglądu. Zadała internautom bardzo proste pytanie, które wywołało wiele komentarzy.

Która fota lepsza? 1 czy 2? Z deską czy bez deski?? Po raz pierwszy nie chodzi tutaj o mnie — napisała żartobliwie Joanna Koroniewska.

Opis aktorki sprawił, że internauci w komentarzach gratulowali jej poczucia humoru oraz dystansu do wszechobecnej oceny wyglądu zewnętrznego.

Uwielbiam Twój dystans.

Brawo za dystans do tych głupich komentarzy.

Fajni jesteście. Z deską i bez. Z kaloryferem i bez. Bo nie to się liczy — pisano pod zdjęciem małżeństwa.

Joanna Koroniewska stawia czoło hejterom

Media społecznościowe umożliwiły nam komunikacje z gwiazdami z całego świata. Celebryci ochoczo udostępniają kulisy życia prywatnego, które często wygląda niczym z bajki. Niestety dostęp do takich informacji sprawia, że internauci zazwyczaj przekraczają granice, komentując w negatywny sposób życie często obcych osób.

Joanna Koroniewska nie daje się jednak stłamsić gloryfikacji celebrytów i w internecie pokazuje się taką, jaką jest. Szczerość aktorki często spotyka się z hejtem, na których śmiało odpisuje. W relacjach oraz komentarzach woli wyjaśnić swoje stanowisko, niż tworzyć fałszywy obraz rzeczywistości.

To właśnie dzięki naturalnym postom i zabawnym filmikom zyskała prawie 700 tysięcy obserwatorów. Szczerość wobec internetowej publiczności bardzo jej się opłaciła.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Joanna Koroniewska
fot.instagram.com/joannakoroniewska/

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Joanna Koroniewska szczerze opowiedziała o relacji z mężem i fanami. Otworzyła się na trudny temat
  2. Ivan Komarenko uciekł z Warszawy w głąb Polski. Jego domem jest teraz „mały okręcik”
  3. Wygrywał nutki w „Jaka to melodia”, potem nagle zniknął. Co się z nim dzieje? Muzyk współpracuje z Wiśniewskim