Joanna Krupa urodziła! Gwiazda TVN powitała na świecie swoją pierwszą, wymarzoną i długo wyczekiwaną pociechę. Radosną nowinę przekazał dumny tata, ukochany mąż modelki. Chwilę później ona sama podzieliła się prywatnymi zdjęciami. Znamy płeć dziecka i zdradzamy, jakie imię wybrali szczęśliwi rodzice. 

Joanna Krupa o dziecku marzyła od wielu lat. Będąc ze swoim pierwszym mężem, zamroziła jajeczka, aby nie stracić możliwości zajścia w ciążę. Związek nie przetrwał próby czasu, a gwiazda znalazła nową miłość. Tym razem nie chciała czekać i swoją pociechę urodziła już ponad rok po ślubie.

Joanna Krupa urodziła

Joanna Krupa na bieżąco relacjonowała swoją ciążę i organizowane z tej okazji baby shower. Imprez było kilka, a każda z nich kosztowała majątek. Nic zatem dziwnego, że zarówno szczęśliwy tata, jak i sama modelka pokazali na swoich profilach zdjęcia dziecka tuż po porodzie. Wiemy już, że Joanna Krupa urodziła córeczkę!

joanna krupa
instagram.com/joannakrupa

Jak ma na imię córka Joanny Krupy? Córka Joanny Krupy ma na imię Asha-Leigh. Gwiazda Top Model nie zdecydowała się na polski akcent, na co z pewnością liczyli jej fani. Na Instagramie pokazała bardzo prywatne zdjęcia wykonane na szpitalnej sali. Tysiące internautów składają gratulacje, do których przyłącza się redakcja lelum.pl!

Z kim jest Joanna Krupa?

Joanna Krupa jest z amerykańskim właścicielem wytwórni filmowej. Douglas Nunes poznał modelkę na spacerze z psami. Mężczyzna kocha zwierzęta i to sprawiło, że serce pięknej gwiazdy zaczęło mocniej bić. Gdy się związali, od razu wiedziała, że to jemu chce urodzić dziecko i nie zamierza zwlekać tak długo, jak z pierwszym mężem.

Przy Douglasie nauczyłam się być spokojniejsza. Kiedyś byłam bardziej wybuchowa, a teraz jestem opanowana. Widzę to po sobie każdego dnia – powiedziała w rozmowie z Faktem.

joanna krupa
instagram.com/joannakrupa

Joanna Krupa podkreśla przy każdej okazji, że mąż zmienił jej życie i że bardzo go kocha. W lipcu 2018 roku para wzięła ślub cywilny, a 4 sierpnia powiedzieli sobie tak przed ołtarzem. Dziecko to spełnienie ich wspólnego marzenia. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz mniej pieniędzy
  2. Syn Magdy Gessler opublikował zdjęcie z tatą. „Jesteś odbiciem lustrzanym”
  3. Irena Karel nazywana była polską Brigitte Bardot. Dziś ma 76 lat i wciąż zachwyca urodą
  4. Matka legendarnej piosenkarki choruje na raka. Gwiazda odwołała dla niej koncerty
  5. Mąż Anny Dymnej zmarł tragicznie 40 lat temu. Właśnie ważne materiały ujrzały światło dzienne
  6. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne
Poprzedni artykułUwielbiany aktor był ciężko chory. Przez lata nie miał o tym pojęcia, diagnoza go przeraziła
Następny artykułJak się ubrać do kina z kolegą? Luźny styl to strzał w dziesiątkę
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.