Joanna Krupa w ogniu krytyki. Świeżo upieczona mama pokazała na Instagramie nagranie z piłowania paznokci swojej nowo narodzonej córce. Już chwilę po narodzinach pochwaliła się swoją pociechą i zdradziła jej nietypowe imię – Asha-Leigh. Teraz wróciły już do domu, gdzie gwiazda ma fachową pomoc doświadczonej pielęgniarki.

W niedzielę Joanna Krupa po raz pierwszy została mamą. Modelka kocha dzielić się z fanami szczegółami dotyczącymi jej pierwszych dni w nowej roli. Teraz na jej profilu pojawiło się nagranie, na którym widać, jak Asha-Leigh ma piłowane paznokcie przez kobietę, która mieszka pod dachem gwiazdy.

Joanna Krupa: córka gwiazdy ma już prawie tydzień

Ciąża Joanny Krupy wzbudzała ogromne zainteresowanie jej fanów. Gwiazda wiele razy pokazywała, jak rośnie jej brzuszek, jakich kosmetyków używa i urządziła kilka luksusowych baby showers. Po narodzinach dziecka od razu pochwaliła się swoją długo wyczekiwaną pociechą.

jOANNA KRUPA
instagram.com/joannakrupa

-Asha, masz robiony manicure? Ouuuu – w tle słychać podekscytowaną Joannę.

Gwiazda zatrudniła pielęgniarkę, która wprowadziła się do jej domu. Kobieta pomaga modelce zajmować się córką i to właśnie ona piłowała paznokcie dziecku. Dumna mama wszystko relacjonowała na Instagramie. Fani Joanny są zachwyceni, ale pojawia się też wiele negatywnych komentarzy. Niektórzy zarzucają jej, że powinna zachować nieco więcej prywatności.

Ile godzin rodziła Joanna Krupa?

Joanna Krupa rodziła 24 godziny – podaje pudelek.pl. Przez cały poród były przy niej mama i siostra, które wspierały ją i dodawały otuchy. Gwiazda mogła też liczyć na pomoc personelu na najwyższym poziomie. Klinika w Los Angeles, w której na świat przyszła Asha-Leigh to miejsce chętnie wybierane przez gwiazdy takie jak Madonna czy Eva Longoria. Za 80 tysięcy złotych szpital oferuje spory apartament, usługi fryzjerskie i najlepszą pomoc w opiece nad dzieckiem. Po powrocie do domu Joanna zatrudniła pielęgniarkę.

Na najbliższe 3 miesiące ma wynajętą prywatną polską pielęgniarkę, która wprowadzi się do willi Joasi. Będzie z nią mieszkać i pomagać przy dziecku – zdradził informator Pudelka.

joanna krupa
instagram.com/joannakrupa

Jak wynika z informacji Pudelka, gwiazda bardzo chce przylecieć do Polski, ale wszystko zależy od jej samopoczucia. Fani nie mogą doczekać się, kiedy Joanna udzieli pierwszego wywiadu z pociechą na rękach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od 12-letniego Aleksandra żądają 2,5 mln złotych. Rodzice tłumaczą go chorobą
  2. Borys Szyc znów zostanie tatą! Jego narzeczona, Justyna Nagłowska, jest w ciąży
  3. Krystyna Skarbek była cenionym szpiegiem II wojny światowej. Zginęła z ręki kochanka, którego odrzuciła
  4. James Dean zagra w filmie. Aktor nie żyje od 64 lat, fani mocno podzieleni
  5. Cios w samo serce matki. Chodzi o 16-letnią córkę Pakosińskiej z kabaretu
  6. Kim był 30 lat młodszy kochanek Beaty Tyszkiewicz? Informacje ścinają z nóg
Poprzedni artykułChciał 700 złotych za udzielenie sakramentu małżeństwa: „Ksiądz ma cennik? To ja poproszę paragon
Następny artykułMaryla Rodowicz rywalizowała z Urszulą Sipińską. Ich bójka w Opolu przeszła do historii
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.