Joanna Krupa niedawno po raz pierwszy została mamą. Mąż supermodelki postanowił sfotografować ją w najbardziej naturalnej odsłonie. Brak makijażu i zmęczenie spowodowały, że kobietę ciężko rozpoznać. Internauci zostawiają setki komentarzy.

Joanna Krupa jako świeża upieczona mama musi nauczyć się godzić opiekę nad swoją pociechą z pracą zawodową. To niełatwe połączenie sprawia, że gwiazda momentami jest niezwykle wyczerpana i nie ma siły na takie rzeczy jak makijaż. Zdjęcie, które zrobił z ukrycia modelce mąż, natychmiast obiegło sieć i wywołało lawinę komentarzy. Internauci porównują naturalną Joannę do Małgorzaty Rozenek.

Joanna Krupa w obiektywie męża: tak naturalnej jeszcze nie widzieliśmy

Rodzina Joanny Krupy powiększyła się w listopadzie 2019 roku. Mała Asha jest oczkiem w głowie rodziców i od narodzin często możemy oglądać jej śliczną buzię w mediach społecznościowych. Zdjęcia, które zrobił modelce mąż, wywołały prawdziwą burzę.

Internauci przecierają oczy ze zdumienia. Tak naturalnych i pięknych zdjęć gwiazdy jeszcze nie widzieliśmy. W sieci natychmiast pojawiły się porównania do Małgorzaty Rozenek sugerujące, że wszystkie jej zdjęcia są pozowane.

  1. Ministerstwo Zdrowia opublikowało oficjalny komunikat. Wszyscy Polacy muszą dostosować się do 3 rzeczy
  2. Kościół stwierdził nieważność małżeństwa Jacka Kurskiego po 20 latach. Zaskakujące doniesienia
  3. Zmarła kobieta, która urodziła, mając 63 lata. Po śmierci jej córeczka wypowiedziała wstrząsające słowa, łzy napływają do oczu

Zaspana Joanna Krupa w naturalnej sesji zdjęciowej

Naturalne, nie jak u Rozenek — komentują zdjęcie internauci. Joanna Krupa ewidentnie cieszy się swoją obecną sytuacją życiową, ponieważ pod zdjęciem napisała, że budzenie się u boku męża i córki to najlepsza część jej poranków.

Jesteśmy zachwyceni naturalnością supermodelki. Chcemy poznać wasze opinie dotyczące wyglądu i sposobu internetowej prezencji Joanny Krupy. Czekamy na komentarze.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Joanna Krupa
fot. Instagram @joannakrupa

Internauci zachwyceni naturalnym zdjęciem gwiazdy.

Joanna Krupa
fot. Instagram @joannakrupa

Joanna Krupa każdą wolną chwilę spędza z córeczką.

Joanna krupa
fot. Instagram @joannakrupa

Joanna Krupa ceni sobie prywatne chwile z rodziną.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lewandowska gotuje rosół w bardzo nietypowy sposób. Nie dodaje do niego makaronu, woli nieprawdopodobnie zdrowy składnik
  2. Porażająca wiadomość z rana. Płonie słynna katedra w Europie, służby w akcji
  3. Już wiadomo, co było przyczyną śmierci Gadomskiego. Jednak jedna rzecz się nie zgadza, prokuratura ma wątpliwości
  4. Piotr Żyła nie wytrzymał. Emocje sięgnęły zenitu, wystosował do byłej żony komunikat, który wbija w ziemię, będzie odwet?
  5. Dziewczynka znalazła list w butelce. Kiedy jej matka przeczytała treść, od razu zadzwoniła na policję
  6. Niebawem zapukają do drzwi milionów Polaków i zadadzą pytania. Lepiej być przygotowanym

Źródło: instagram.com

Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.