Od ponad dwóch lat Joanna Krupa jest szczęśliwą żoną Douglasa Nunesa, producenta filmów animowanych i drukarza komiksów. Popularna polska modelka zdradziła, że jej małżonek na początku nie akceptował jej wielkiej popularności w social mediach, których nie znosił. Dopiero po czasie zmienił swój pogląd w tej sprawie.

Joanna Krupa poznała swojego męża w dość zwyczajnych okolicznościach. Była wówczas na spacerze z psami w jednym z pobliskich parków. Właśnie tam na drodze stanął mężczyzna jej życia, w którym błyskawicznie się zakochała i to z wzajemnością. Wszystko potoczyło się tak szybko, że nie zdążyła mu opowiedzieć o sobie wszystkiego.

Joanna Krupa o podejściu męża do social mediów

Odkąd Joanna Krupa została małżonką Douglasa Nunesa jest jedną z najszczęśliwszych polskich celebrytek. 41-latka na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie poznała mężczyznę jej życia. Para zakochała się w sobie niemalże od pierwszego wejrzenia.

Ślub kościelny wzięli 4 sierpnia 2018 roku w Krakowie. Minął rok od tego momentu i ogłosili światu, że spodziewają się dziecka. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę, że przed związkiem z Nunesem modelka była partnerką biznesmena Romaine’a Zago. Ich związek trwał 10 lat i nie doczekali się żadnego potomstwa.

Córeczka modelki i producenta Asha-Leigh przyszła na świat w listopadzie 2019 roku. W tym momencie świat Joanny Krupy stał się zdecydowanie piękniejszy.

Znajomość Joanny Krupy i Douglasa Nunesa rozwijała się bardzo dynamicznie, dlatego też modelka nie miała szans na wyjawienie całej prawdy o sobie od razu. Dopiero później wyszło na jaw coś, co nie do końca spodobało się jej obecnemu mężowi.

Mowa tutaj o jej niezwykle dużej popularności w social mediach, czego początkowo nie potrafił zaakceptować. Bardzo nie lubił także całego świata show-biznesu. Dopiero po jakimś czasie zmienił swoje nastawienie.

– Bardzo się martwiłam, gdy dowiedziałam się, że Douglas nie lubi show-biznesu. Kiedy zobaczył, ilu ludzi obserwuje mnie w internecie, był przerażony. Mówił, że nie chce żadnych aplikacji, żadnych mediów i że wszystkich zablokuje! […] Na szczęście po tym, jak jemu także wrosła liczba fanów, zaczął się przekonywać i szanować moją pracę w internecie – powiedział  Joanna Krupa w wywiadzie dla Faktu.

Joanna Krupa o porodzie

Modelka od zawsze marzyła o byciu mamą. Kiedy po raz pierwszy wzięła na ręce swoją córeczkę, przyznała, że to było spełnienie jej marzeń. Mimo że ostatnia faza porodu była dla niej bolesna, to zapomniała o wszystkich nieprzyjemnościach. 2 listopada ubiegłego roku maleństwo obchodziło swoje pierwsze urodziny.

 Ostatnie chwile porodu były trudne, ale jak już zobaczyłam malutką, to nic nie było ważniejsze od tego, żeby ją przytulić. Szczerze mówiąc, szybko zapomniałam o wszystkich nieprzyjemnościach. Jednak to był największy ból, jaki kiedykolwiek w swoim życiu czułam – mówiła Joanna Krupa dla party.pl.

Niedawno modelka wypowiedziała się także na temat drugiego dziecka. Mamy nadzieję, że jeszcze przyjdzie nam ujrzeć kolejną pociechę Joanny Krupy.

Zobacz zdjęcia:

Joanna Krupa
fot. instagram.com/joannakrupa

Joanna Krupa zdradziła, że jej mąż na początku nie akceptował dużej popularności modelki w mediach społecznościowych.

Joanna Krupa
fot. instagram.com/joannakrupa

Jego nastawienie zmieniło się dopiero po jakimś czasie. Gwiazda bardzo chętnie zamieszcza zdjęcia ze swoją córeczką.

Joanna Krupa
fot. instagram.com/joannakrupa

Dzisiaj po tych problemach zaginął ślad.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: fakt.pl, party.pl

Poprzedni artykułMama kupiła córce starą lalkę w prezencie. Była wypełniona narkotykami
Następny artykułAndelek z programu Chłopaki do wzięcia miał wypadek
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl