Joanna Krupa postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazać, jak jej ciało wygląda po roku do urodzenia córeczki. Wiadomo, że modelka ćwiczyła i starała się jak najszybciej wrócić do formy. Czy jej się udało? Gwiazda zamieściła filmik z aktualnej sesji, który opatrzyła opisem: mamuśkowe krągłości. Fani są zachwyceni, twierdzą, że modelka wygląda nawet lepiej niż przed ciążą.

Joanna Krupa na wstawionym przez siebie filmiku pozuje do zdjęć. Modelka współpracuje z marką bieliźnianą i to właśnie w kuszącym body i szpilkach przechadza się przed obiektywem. Fani są zachwyceni jej niezwykłą figurą.

Joanna Krupa zachwyca ciałem po ciąży

Modelka zamieściła filmik i opatrzyła go opisem: mamuśkowe krągłości. Z tą opinią nie zgodzili się jednak fani, dla których ciało Krupy jest idealne:

Pani Joasiu, po ciąży wygląda Pani jeszcze piękniej – napisała jedna z internautek.

– Gorąca mama – komentują licznie internauci.

– Joasia jak zawsze Piękna – dodaje obserwatorki Joanny.

Gdzie te krągłości, bo nie widzę? – komentuje kolejna osoba.

Nic dziwnego, że fani są zachwyceni. Ciało Joanny prezentuje się naprawdę zachwycająco. Widać, że modelka bardzo zadbała, by po ciąży jak najszybciej wrócić do doskonałej formy.

  1. Planujesz iść do galerii handlowej? Uważaj, na miejscu możesz spotkać nie tylko obsługę sklepów, nieoficjalne doniesienia mediów
  2. Nie żyje wielki Polak. Tragiczne informacje potwierdził burmistrz
  3. Dowiedziała się, że mąż ją zdradza. Wysłała mu tylko jedno zdjęcie, zniszczyła wszystko o czym marzył

Joanna Krupa z córką Ashą-Leigh

Joanna Krupa rok temu została mamą. Jej córeczka Asha-Leigh od tego czasu jest oczkiem w głowie mamy i bohaterką większości jej zdjęć na Instagramie, fani z radością obserwują, jak mała Asha rośnie.

Modelka postanowiła po ciąży wrócić do formy a tym samym do pracy modelki, ale dała sobie na to czas, wielokrotnie zaznaczała, że nie chce działać na siłę i wbrew organizmowi.

Tymczasem Joannę Krupę mamy okazję oglądać w najnowszej edycji Top Model. Krupa musi mierzyć się z wieloma problemami i trudnymi decyzjami, jakie na program wywarła epidemia koronawirusa.

Gdy okazało się, że uczestnicy są zakażeni, jurorzy musieli podjąć bardzo trudną decyzję i przywrócić do programu osoby, które odeszły. – Serce nam pękło jak ta reality przyszłamówiła w programie gwiazda. Dla Joanny Krupy ta edycja programu to niezwykle trudne emocje.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Modelka pochwaliła się swoją figurą po ciąży.

joanna krupa
fot. instagram.com/joannakrupa

Modelka współpracują z bieliźnianą marką.

joanna krupa
fot. instagram.com/joannakrupa

Modelka od roku jest szczęśliwą mamą.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Nagła interwencja pogotowia na demonstracji. Jedna z osób klejem przykleiła dłoń do bramy
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Rozpuść w wodzie proszek do pieczenia i nałóż na włosy. Efektów nawet się nie spodziewasz, pozbędziesz się uciążliwego kłopotu
  4. Krzysztof Krawczyk przekazał wstrząsającą wiadomość. Stracił jedną z najbliższych osób, ”żegnaj”
  5. Znaki zodiaku, które najczęściej kłamią. Im lepiej nie wierzyć na słowo
  6. Kamera nagrała, co robi pies w pokoju małego dziecka. Rodzicom opadły szczęki
  7. Polski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększy

Źródło: pudelek.pl

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl