Lelum.pl

instagram.com

Joanna Krupa wzięła potajemny ślub w Stanach

26 Lipca 2018

Autor tekstu:

Redakcja Lelum

Joanna Krupa to jedna z najbardziej znany gwiazd w Polsce. Modelka, która większość swojego życia przeżyła w Stanach Zjednoczonych, kilka dobrych lat temu wróciła do Polski i całkowicie podbiła nasz rynek. Kochają ją miliony polaków – za szczerość, naturalność i niezaprzeczalne piękno. Teraz gwiazda wzięła ślub i zszokowała wszystkich! Zrobiła to z dala od mediów. Dowiedzmy się więcej.

Joanna Krupa to jedna z najbardziej znany gwiazd w Polsce. Modelka, która większość swojego życia przeżyła w Stanach Zjednoczonych, kilka dobrych lat temu wróciła do Polski i całkowicie podbiła nasz rynek. Kochają ją miliony polaków – za szczerość, naturalność i niezaprzeczalne piękno. Teraz gwiazda wzięła ślub i zszokowała wszystkich! Zrobiła to z dala od mediów. Dowiedzmy się więcej.

Kim jest wybranek pięknej polki? To Douglas Nunes, amerykański biznesmen. Para zaczęła spotykać się kilka miesięcy temu. Do mediów wiadomość o ich uczuciu przedostała się pod koniec 2017 roku. Teraz magazyn Flesz poinformował, że para jest już po ślubie.

Na razie social media Joanny Krupy milczą. Modelka nie pokazała ani zdjęć ze ślub, ani nie potwierdziła tych informacji. Możemy jednak spodziewać się, że już niebawem uchyli nam rąbka tajemnicy.

Dokładnie cztery miesiące temu, modelka pokazała na swoim Instagramie imponujący pierścionek zaręczynowy, który podarował jej Douglas. Wiele mediów próbowało wyciągnąć od Joanny informację dot. ślubu. Modelka nie zdradziła żadnych szczegółów, jedynie wyraźnie podkreśliła, że nie zamierza brać hucznego ślubu, ponieważ taki już miała ze swoim poprzednim mężem 

Zdradziła również, że jej nowemu ukochanemu nie zależy na rozgłosie, ponieważ jest bardzo skromny. To, co rozpaliło media plotkarskie w Polsce, był fakt, że podobno nowy małżonek modelki brał pod uwagę wzięcie ślubu w Polsce! Teraz okazuje się, że ślub został zawarty w Stanach Zjednoczonych, czy to znak, że możemy spodziewać się wesela w Polsce?

Just another weekend in the Krupa-Nunes household ❤️? @nunes451

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Joanna Krupa. Kim jest?

Joanna Krupa w kwietniu br. skończyła 39 lat. Piękna gwiazda, mimo że całe życie spędziła w USA, urodziła się i pierwsze lata mieszkała w Polsce. Dokładnie w stolicy naszego kraju – Warszawie. Jej rodzice Zbigniew i Jola Krupa mają dwie córki – Joanne i urodzoną siedem lat później Martę. W wieku zaledwie pięciu lat Joanna wraz z mamą i siostrą wyjechały do Chicago, które jest jednym z najpopularniejszych miast, w którym osiedlają się Polacy. Jakiś czas później rodzina przeprowadziła się do Los Angeles, gdzie gwiazda zaczynała karierę i mieszka do dziś.

Joanna Krupa już w wieku 13 lat została członkinią szkoły modelek. Wcześniej chodziła m.in. na zajęcia tańca klasycznego.

Spektakularna kariera w USA

Tylko jej i Sandrze Kubickiej, jako polkom udało znaleźć się w magazynie Treats!. Jej modelingowe portfolio robi wrażenie, Joanna była widziana na okładkach takich amerykańskich pism jak: Playboy, CKM, FHM, GQ, Personal, Inside Sport, Stuff, Steppin Out, Teeze, Maxim. 

W Polsce wystąpiła m.in. w Playboyu i w magazynie CKM( aż pięciokrotnie!). Zaliczyła również okładki najbardziej ekskluzywnych pism: Shape, Gala, Viva, Be Active, Cosmopolitan, InStyle, Hot Moda, Uroda, Party, Flesz, Joy, Glamour i to najczęściej kilkukrotnie.

Pozowała również do belgijskiego i niemieckiego Maxima. To jednak nie wszystko! To właśnie to pismo w wydaniu amerykańskim, trzykrotnie umieszczało Joannę na liście 100 najgorętszych kobiet miesięcznika Maxim. W 2008 roku z okazji 10-lecia magazynu CKM zajęła trzecie miejsce  w zestawieniu dziesięciu najseksowniejszych Polek. Niemieckie wydanie miesięcznika Maxim uznało ją za kobietę roku 2004.

Joanna już od 8 lat czynnie pracuje w polskiej telewizji. Dokładnie od 2010 roku jest jurorką w programie Top Model Polska w stacji TVN. W 2017 stacja wyprodukowała również program Misja Pies, w którym Krupa zachęcała do adopcji bezdomnych psów. Gwiazdę możemy często oglądać na kanapie śniadaniówki Dzień Dobry TVN, w którym reklamuje swoje programy i udziela się jako ekspert.

Joanna Krupa – ochrona praw zwierząt

Joanna to dobra dusza. Mimo że jej zawirowania miłosne są szeroko komentowana, podobnie jak kariera zawodowa – trzeba jej przyznać, że mocno i bezinteresownie angażuje się w sprawy zwierząt. W Polsce jest zaangażowana w adopcję psów, a w Stanach Zjednoczonych na stałe współpracuje z organizacją PETA.

W styczniu 2018 głośno było o jej akcji CHWDP. Kawałek wywołał medialną burzę, ponieważ skrót, który był tytułem piosenki, kojarzy się wszystkim z obraźliwym, ulicznym sloganem. Wbrew powszechnej opinii skrót oznaczał Chce Wam Dać Psa – chodziło o prawa zwierząt i opiekę nad nimi. Dzięki kontrowersji, Krupie udało się zwrócić uwagę opinii publicznej na ogromny problem, jakim jest bezdomność zwierząt w Polsce.

Joanna Krupa również czynnie współpracuje z amerykańską organizacją People for the Ethical Treatment of Animals, znaną pod skrótem PETA.

Gwiazda wielokrotnie brała udział w kontrowersyjnych kampaniach organizacji. Jedną z nich była ochrona zwierząt wykorzystywanych do pracy w cyrkach. Joanna zdecydowała się wykorzystać swój zawód modelki i największy atut – ciało i zawalczy o słuszną sprawę.

Na swoim Instagramie modelka udostępniła zdjęcia, na których jest naga. Nie chodzi jednak o sesję zdjęciową dla magazynu dla mężczyzn, ale o prawa zwierząt.

Wiedza na temat męczarni, jakie przechodzą zwierzęta, które są bite, głodzone i szprycowane środkami uspokajającymi jest powszechna. Mimo to ludzie nadal chętnie chodzą do cyrku, który w swojej ofercie ma „występy” ze zwierzętami.

Nie dajcie się zwieść, te piękne stworzenia całe swoje życie spędzają w klatkach i na morderczych treningach. Żaden człowiek, który ma wiedzę na temat trenowania i traktowania zwierząt – NIE powinien chodzić do cyrków. Nie ma od tej zasady żadnych wyjątków, to fakt, który nie podlega dyskusji. Właśnie o to, za pomocą swojego nagiego ciała walczy piękna Joanna Krupa.

Wojna z była menadżerką – Małgorzatą Leitner

Niestety życie Joanny Krupy nie jest usłane jedynie różami. W 2017 przeżyła ona ciężki rozwód ze swoim ówczesnym mężem – A w maju br. do mediów przedostała się informacje, że Joanna Krupa zakończyła współpracę ze swoją długoletnią menadżerką –  Małgorzata Leitner. W cały konflikt zamieszane są oczywiście pieniądze.

Obie panie bardzo chętnie pokazywały się razem w mediach. Można było odnieść wrażenie, że prócz interesów łączy je również przyjaźń. Teraz okazuje się, że nie do końca tak było.

Jak informował serwis PudelekJoanna Krupa swoją współpracę z byłą menadżerką zakończyła w niemałym konflikcie. Modelce bardzo zależało na tym, aby informacje o ich złych relacjach nie dotarły do mediów, jednak Leitner stanowczo zapowiedziała Krupie wojnę. Stwierdziła, że nie odpuści tak po prostu tej sprawy.

Jak donosi źródło PudelkaMałgorzata Leitner, która jest właścicielką agencji . Podobno menadżerka zaznaczała, że przez zakończenie współpracy mogą pojawić się problemy z płatnościami. Krupa już od roku nie może liczyć na wypłatę należności.

– Wychodzi na to, że Joanna przez osiem lat ufała komuś, komu nie powinna ufać. Ona umie przebaczyć i chciała się dogadać, ale w tym wypadku będzie stanowcza i wszystko wskazuje na to, że dziewczyny spotkają się w sądzie – wyznał informator Pudelka.

Ciąg dalszy…

Cała sprawa bez wątpienia będzie miała ciąg dalszy, a w mediach będziemy mogli śledzić jego przebiegi. Była menadżerka, która zajmuje się również karierą Karoliny Pisarek, wydała oficjalne oświadczenie:

 Łamanie zawartych umów, próby wyłudzenia, szantażowanie bezzasadnymi donosami, prowadzanie cynicznej dezinformacji w mediach ma destrukcyjny wpływ na standardy rynkowe, podważa branżowe zaufanie i w efekcie obniża poziom merytoryczny, etyczny i wizerunkowy całej naszej branży. Jest też całkowicie sprzeczne z zasadami, według których spółka Avant Management funkcjonuje od 12 lat, wspierając gwiazdy i rozwijające ich talenty – napisała Leitner.

Zawarte w oświadczeniu wyjaśnienia z pewnością nie zadowolą Joanny Krupy. Gosia Leitner w bardzo ostry sposób opisała działania swojej byłej podopiecznej, które ukazują sprawę w zupełnie innym świetle. Ciężko oceniać tę sprawę za wczasów. Najnowsze doniesienia mówią o tym, że Krupa ma problemy finansowe. W jednym z najnowszych wywiadów dla Pudelka, przy okazji promocji nowego sezonu Top Model. Zostań Modelką, gwiazda całkowicie zaprzeczyła tym doniesieniom, twierdzący, że to raczej nie ona, a jej była menadżerka ma problemy z pieniędzmi. Powiedziała, że na miejscu Małgorzaty nie mogłaby patrzeć na siebie w lustrze.

– Jest moim wrogiem! Na jej miejscu nie mogłabym patrzeć w lustro.

Wesele w Krakowie?

Mimo przykrych doniesień Joanna bez wątpienia cieszy się teraz małżeństwem. Jeżeli to, co mówiła, okaże się prawdą, jest duża szansa na to, że młoda para wyprawi wesele właśnie w Polsce. Ponoć jej narzeczony, który miał okazję poznać rodzinne strony modelki, zakochał się w Polsce, a zwłaszcza w pięknym Krakowie. W jednym z najnowszych wywiadów Krupa podkreśliła, że jest niesamowicie szczęśliwa, a jej mąż – Douglas Nunes, jest niezwykłym mężczyzną. Skromnym i pracowitym, który stroni od kamer i blasku fleszy. Mamy nadzieję, że młoda para zdecyduje się na wesele właśnie w Krakowie!

W wywiadzie dla Pudelka podkreśliła również jego oddanie. Jest pewna, że gdyby musiała przeprowadzić się do Warszawy, jej mąż przeprowadziłby się razem z nią. Para nie chce spędzać bez siebie ani jednej chwili, a wiadomo, że przed Joanną dużo pracy związanej z najnowszym sezonem Top Model.

W najnowszej edycji programu zobaczymy ten sam skład Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński – znów będą bawić nas na antenie TVN. Ponoć w programie czeka wiele niespodzianek, jedną z nich ma być wiek uczestników. Ponoć zobaczymy osoby nieco starsze oraz bardzo młode.

Jak nieoficjalnie udało się dowiedzieć, wyjazd zagraniczny, który jest organizowany w każdej edycji, tym razem odbędzie się w Meksyku! 

Life is beautiful when you can appreciate the little things.

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

ZOBACZ TEŻ:
  1. Paleta do makijażu – sprawdź, które kolory królują tego lata
  2. Kurtka jeansowa, czyli ponadczasowy element w twojej garderobie
  3. Znaki zodiaku: Jak najlepiej dobrać partnera? [ZDJĘCIA]

źródło: wikipedia.pl, pudelek.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Maryla Rodowicz wprost o swojej śmierci. Zaskakujące słowa, fani mogą mieć niezłe miny
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Czy Katarzyna Dowbor została zaproszona na Telekamery? Nowe doniesienia zaskakują
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Marcin Daniec poślubił 20 lat młodszą blondynkę. Zobaczył ją na widowni i oszalał na jej punkcie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Zaskakujące fakty o synu Poli Raksy. W dzieciństwie sprawiał problemy, dziś nie dopuszcza nikogo do matki
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Alicja Majewska nigdy nie przestała go kochać. Zdrada i rozstanie, a potem wstrząsająca diagnoza
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Edyta Golec ujawnia kulisy małżeństwa. Jest zazdrosna o fanki męża? "Gdyby miało do czegoś dojść..."
Czytaj więcej >
Redakcja Lelum

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Więcej z kategorii Plotki i gwiazdy

Plotki i gwiazdy

Marcin Gałązka

Córka Moniki Belucci ma już 18 lat. Jest zabójczo piękna, niektórzy twierdzą, że ładniejsza od matki
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Marcin Gałązka

Bracia Golec w końcu pokazali prawdziwą twarz. Seria zdjęć hula po sieci, grzeczni to oni nie są
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Michał Fitz

90-letnia mama Katarzyny Dowbor miała groźny wypadek. Prezenterka wyjawiła, w jakim jest stanie
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Michał Fitz

Tyle w TVP zarabia Łukasz Nowicki. Wielu może tylko pomarzyć o takich pieniądzach
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Martyna Pałka

Zaskoczenie na widok grobu Marka Perepeczki. Pozostawiał wiele do życzenia, teraz wszystko się zmieniło
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Martyna Pałka

Grób znanej gwiazdy został zbezczeszczony. Okropne, co wandale zrobili zmarłej Vivienne Westwood
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Marcin Gałązka

Córka Moniki Belucci ma już 18 lat. Jest zabójczo piękna, niektórzy twierdzą, że ładniejsza od matki
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Marcin Gałązka

Bracia Golec w końcu pokazali prawdziwą twarz. Seria zdjęć hula po sieci, grzeczni to oni nie są
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Michał Fitz

90-letnia mama Katarzyny Dowbor miała groźny wypadek. Prezenterka wyjawiła, w jakim jest stanie
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Michał Fitz

Tyle w TVP zarabia Łukasz Nowicki. Wielu może tylko pomarzyć o takich pieniądzach
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Martyna Pałka

Zaskoczenie na widok grobu Marka Perepeczki. Pozostawiał wiele do życzenia, teraz wszystko się zmieniło
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Martyna Pałka

Grób znanej gwiazdy został zbezczeszczony. Okropne, co wandale zrobili zmarłej Vivienne Westwood
Czytaj więcej >