Joanna Krupa: imię dziecka nie jest już tajemnicą! Prowadząca Top Model zdecydowała się na piękne, lecz dość nietypowe imiona dla swojego maleństwa. Gwiazda nie chce poznać płci dziecka przed porodem, toteż wybrała imię dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Jesteście ciekawi, jak będzie miało na imię dziecko Joanny Krupy?

Już za kilka miesięcy Joanna Krupa zostanie po raz pierwszy mamą. Przez wiele lat gwiazda zapewniała, że macierzyństwo jest jej marzeniem, jednak nie mogła znaleźć odpowiedniego momentu na zostanie mamą. Swoje szczęście znalazła u boku amerykańskiego producenta Douglasa Nunesa i to właśnie z nim jest w swojej pierwszej ciąży. Joanna Krupa: imię dziecka jest już znane. Możecie być zaskoczeni, jak je poznacie!

Joanna Krupa: imię dziecka już wybrane

Joanna Krupa nie ma problemu z dzieleniem się swoją prywatnością z mediami. Gwiazda chętnie opowiada o swoich związkach, jak również o stanie, w jakim się obecnie znajduje. Prowadząca Top Model spodziewa się swojego pierwszego dziecka, jednak do tej pory nie zdradziła jakie imiona wybrała dla swojej pociechy. Modelka aż do narodzin nie chce znać płci dziecka, toteż wybrała imię dla chłopca, jak również dla dziewczynki. Joanna Krupa: imię dziecka nie jest już tajemnicą! Gwiazda postawiła na oryginalne i piękne imiona, jednak nie poinformowała jeszcze fanów o swoim wyborze. Zrobił to za nią jej znajomy, w rozmowie z magazynem FleszJakie imię będzie nosić dziecko Joanny Krupy? 

– Joasia i Douglas długo się zastanawiali nad imieniem. Wreszcie zdecydowali, że jeśli będzie to chłopak, nazwą go James Dean, a jeżeli dziewczynka, to Amelie-Rose lub Sophia-Grace– wyznał znajomy gwiazdy w rozmowie z Fleszem.

Kiedy urodzi Joanna Krupa?

Joanna Krupa urodzi jeszcze w tym roku. O ciąży Joanny Krupy mówiło się od kilku lat, jeszcze wtedy, gdy była związana z biznesmenem z Miami, Romainem Zago. Gwiazda zwierzyła się mediom, że zamroziła swoje jajeczka, z obawy przed upływającym czasem. Jej małżeństwo z Romainem nie przetrwało próby czasu, jednak już rok po rozwodzie Joanna Krupa wyszła za amerykańskiego producenta filmowego Douglesa Nunesa. Zaledwie rok po ślubie modelka wyznała, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka!

Joanna Krupa w ciąży promienieje i wciąż jest aktywna zawodowo. W rozmowie z dwutygodnikiem Gala gwiazda zdradziła, że ma zamiar urodzić w domu w gronie najbliższych. Co więcej, modelka zaznacza, że przez pierwsze trzy miesiące zamieszka z nimi doświadczona opiekunka, dzięki czemu ta będzie mogła się wyspać. Joanna Krupa zapowiada, że nie będzie ukrywała twarzy swojego dziecka, jak robią to inne celebrytki.

– Nie rozumiem gwiazd, które chowają swoje dzieci przed światem, zasłaniają im twarze, pokazują tyłem albo bokiem. Jeśli ktoś będzie chciał im zrobić krzywdę, to znajdzie sposób. Myślę, że zamiast zasłaniać dzieciom twarze, lepiej w ogóle nie wrzucać ich zdjęć – wyznała w Gali

My już nie możemy się doczekać, kiedy podzieli się z nami tą fantastyczną wiadomością. A wam jak podają się imiona, jakie wybrała modelka?

Zobacz, jak wygląda Joanna Krupa w ciąży:

Joanna Krupa: imię dziecka
instagram.com@joannakrupa

Joanna Krupa: imię dziecka jest już wiadome!

Joanna Krupa: imię dziecka
instagram.com@joannakrupa

Jeśli będzie to chłopak, nazwą go James Dean, a jeżeli dziewczynka, to Amelie-Rose lub Sophia-Grace.

Joanna Krupa: imię dziecka
instagram.com@joannakrupa

Mężem gwiazdy jest amerykański producent filmowy. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Marta Manowska zdradziła, kto wystąpi w „The Voice Senior”! Fani „Sanatorium miłości” będą zachwyceni
  2. Tomasz Dedek przyznał się do mrocznej przeszłości. Aktor miał donosić na kolegów do SB
  3. Gwiazda „Koła Fortuny” topless! Pokazała odważne zdjęcie
  4. Dorota Wellman – MĄŻ, WIEK, WZROST, WAGA, DZIECI
  5. Ojciec Marzeny Rogalskiej zmarł w 2016 roku po ciężkiej chorobie. Dziennikarka była z nim bardzo związana
Poprzedni artykułMaryla Rodowicz nie będzie jurorem w „The Voice Senior”. Spekuluje się, że poszło o pieniądze
Następny artykułSandałki na obcasie – z czym je nosić? 6 porad na udaną stylizację
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.