Joanna Krupa, jak schudła popularna modelka? Prowadząca polską edycje Top Model wygląda rewelacyjnie, a figury mogą pozazdrościć jej o wiele młodsze koleżanki. Jak ona to robi? Gwiazda zdradziła jeden sekret.

Figura supermodelki jest idealna. Osiągnięcie tak spektakularnej figury nie jest wcale łatwe dużo pracy i wielu innych wyrzeczeń. Co robi Joanna Krupa, że jej ciało jest w tak świetnej formie? Joanna Krupa, jak schudła? Gwiazda zdradziła swoje patenty i jeden ważny sekret.

Joanna Krupa, jak schudła gwiazda TVN?

Joanna krupa jest modelką i prezenterką telewizyjną. Z racji wykonywanego zawodu musi bardzo dbać o swój wygląd. Modelka nie zawsze miała tak piękną figurę, jak teraz. W rozmowie z magazynem Party opowiedziała o swoich sposobach na świetną sylwetkę.

– Uważam na to, co jem. Wiadomo, nieraz mam ochotę na coś słodkiego, czy coś niedobrego np. frytki, to nie mówię nie. Potem tylko idę na fitness. Codziennie próbuję kontrolować, żeby nie jeść więcej niż 2000 kalorii. Wtedy widzę, że nie tyję. Jak chcę schudnąć, to muszę troszeczkę mniej jeść — zdradziła Krupa magazynowi Party.

Jak ćwiczy Joanna Krupa?

Liczenie zjedzonych kalorii to sposób dla Joanny na kontrolę swojej wagi. Modelka nie jest na żadnej specjalnej diecie, aczkolwiek stara się odżywiać zdrowo, unika przetworzonych produktów i wcale nie je mięsa. Gwiazda nie odmawia sobie drobnych przyjemności, ale każde bardziej kaloryczne danie spala na siłowni.

-Chodzę na fitness, chodzę na różne grupowe ćwiczenia. Lubię robić treningi całego ciała od dwóch do pięciu razy w tygodniu -powiedziała modelka magazynowi Party.

Podczas urlopu stosuje taryfy ulgowej wobec siebie. Joanna Krupa dba, oswoją formę, nawet podczas wakacji. Na swoim Instagramie często zamieszcza zdjęcia lub krótkie filmiki z wyjazdów, na których ćwiczy. Często ćwiczy razem z projektantem, Dawidem Wolińskim, który jest znany ze swojej miłości do dbania o ciało.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Joanna Krupa
instagram.com/joannakrupa

Joanna Krupa może pochwalić się pięknym ciałem. Gwiazda uważa na to, co je i regularnie ćwiczy.