Joanna Krupa opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych urocze zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem! Wielbiciele gwiazdy jednogłośnie uznali, że ciąża jej służy i nie szczędzili ciepłych słów pod jej adresem. Wyraźnie widać już krągłości!

Nie dziwi fakt, że kobiety w stanie błogosławionym celebrują ten wyjątkowy okres w życiu i dzielą się ze światem radosną nowiną. Ostatnio w polskim show-biznesie zapanował istny baby-boom! W ciąży jest mnóstwo gwiazd z pierwszych stron gazet: Natalia Klimas, Ewa Farna, a od niedawna wiemy, że również Joanna Krupa!

Joanna Krupa w ciąży

Kilka dni temu piękna gwiazda pochwaliła się na swoim profilu radosną nowiną i w zaledwie kilka minut otrzymała setki gratulacji. Joanna Krupa i jej mąż, Douglas Nunes w 2018 roku stanęli na ślubnym kobiercu w otoczeniu rodziny i najbliższych przyjaciół.

Jeszcze do niedawna o ciąży modelki wiedzieli tylko najbliżsi. Jednak Joanna Krupa zdecydowała, że nie chce dłużej ukrywać przed swoimi wielbicielami informacji o ciąży i opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z brzuszkiem. Trzeba przyznać, że gwiazda w ciąży wygląda niezwykle promiennie!

Jak mąż modelki zareagował na wieść o ciąży?

Joanna i Douglas marzyli o dziecku, więc wiadomość o ciąży wywołała u nich wielką radość! Modelka przyznała, że czuje się świetnie i tak samo wygląda! Chociaż jej ciążowy brzuszek jest jeszcze malutki, już dumnie zaprezentowała go na swoich mediach społecznościowych. Jak na wieść o ciąży zareagował ukochany Krupy?

Wysłałam mu zdjęcie. Dwa testy zrobiłam, just in case, bo inaczej się czułam. Coś czułam, że coś tam się dzieje. Wzięłam jeden teścik, później drugi, żeby na 100 procent i później mu wysłałam zdjęcie. I jeszcze potem wysłałam mu SMS o czymś innym i on tego na początku nie skapnął. Dopiero później, jak przyszedł do domu, mówi: Kurde, po co mi wysyłasz zdjęcie? Mogłaś na żywo mi to powiedzieć. Jestem taka może nieromantyczna – cytuje Joannę Krupę eska.pl.

Pozostaje nam pogratulować Joannie i Douglasowi! Mamy nadzieję, że ciąża przebiegnie pomyślnie i już niedługo przywitamy na świecie urocze maleństwo!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

joanna krupa
instagram.com @joannakrupa

Joanna Krupa kilka dni temu podzieliła się z fanami radosną nowiną.

joanna krupa
instagram.com @joannakrupa

Serdecznie gratulujemy Joannie i Douglasowi!

joanna krupa
instagram.com @joannakrupa

Joanna marzyła o dziecku!

joanna krupa
instagram.com @joannakrupa

Wreszcie marzenie małżeństwa się spełniło!

joanna krupa
instagram.com @joannakrupa

Wyraźnie widać już ciążowe krągłości!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Krystyna Feldman w młodości. „Babka z Kiepskich”, a może prawdziwa piękność?
  2. Matka zobaczyła, jak pitbull ciągnął po ziemi jej córeczkę. Przeżyła chwilę grozy
  3. Ikony stylu. 15 niekwestionowanych ikon wszech czasów
  4. Jurek Owsiak OSTRO komentował wyniki wyborów. Skrytykował Polaków
  5. Doda w stylizacji za 240 tysięcy złotych! Sama torebka kosztowała „jedynie” 60