Joanna Krupa: wykształcenie pięknej modelki może bardzo zdziwić jej fanów. Chociaż moglibyśmy wyobrażać sobie, że była gwiazdą szkoły, rzeczywistość wyglądała zgoła inaczej. W szkole byłam bardzo nieśmiała — wyznała. Gdzie studiowała? Nie miała łatwo!

Udało jej się spełnić swój american dream – zrobiła światową karierę w modelingu, ma przystojnego i kochającego męża oraz przyjaciół wśród największych gwiazd Hollywood. Joanna Krupa: wykształcenie pomogło gwieździe w drodze na szczyt? A może wręcz przeciwnie – straciła tylko czas i pieniądze? Nie uwierzycie, jak wyglądały początki jej kariery! Musiała się sporo natrudzić. 

Joanna Krupa: wykształcenie modelki może zdziwić. Gdzie studiowała?

Joanna Krupa opowiedziała w jednym z wywiadów, jak wyglądały jej szkolne lata. Okazało się, że w tamtym czasie nic nie zapowiadało, że młoda kobieta wyrośnie na piękność, która zrobi światową karierę w modelingu. 

Joanna Krupa: wykształcenie nie było dla niej priorytetem. Momenty, gdy dostała się na studia i zaczęła stawiać pierwsze kroki w show-biznesie, zbiegły się w czasie. Modelka prędko przekonała się, że pogodzenie obu zajęć może być trudniejsze, niż przypuszczała. Ostatecznie młoda kobieta postawiła na karierę i zrezygnowała z nauki po dwóch latach.

Krupa wyjawiła, że na początku nie przyznała się mamie do rezygnacji ze studiów. Odważyła się o tym powiedzieć dopiero po jakimś czasie. Ku zaskoczeniu młodej kobiety, ta wcale nie wydawała się zdenerwowana. Doskonale zdawała sobie sprawę z zainteresowań swojej córki i wierzyła, że odniesie sukces.

Joanna Krupa przyznała, że mama nigdy nie kazała jej iść utartą drogą ukończenia studiów i poszukiwania pracy. Gwiazda TVN do dziś pozostaje za to wdzięczna, ponieważ to między innymi dzięki wsparciu bliskich odniosła sukces. 

Jak wyglądały początki kariery Joanny Krupy?

Joanna Krupa zaczęła interesować się modelingiem, kiedy miała trzynaście lat. Mama zaciągnęła pożyczkę, by ułatwić ukochanej córce zrobienie wymarzonej kariery. Jednak jako dziewczynka Krupa niespecjalnie interesowała się show-biznesem. 

– W szkole byłam bardzo nieśmiała, nie miałam wielu przyjaciół i niezbyt znałam się na modzie. Do Los Angeles wyjechałam dopiero, jak miałam 20 lat – cytuje Joannę Krupę gala.pl

Modelka musiała długo walczyć o to, aby zostać zauważoną. Uczestniczyła w wielu konkursach i castingach, niestety, w jej karierze nadal nie dochodziło do pożądanego przełomu. Na szczęście los wreszcie uśmiechnął się do Joanny Krupy – pewna agentka zachwyciła się młodą kobietą do tego stopnia, że zaproponowała jej lukratywny kontrakt. 

Joanna Krupa: wykształcenie, a raczej jego brak nie przeszkodziły gwieździe w zrobieniu kariery. Najważniejsze okazały się jej pasja, upór oraz ciężka praca!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak schudł Big Boy? Mateusz Borkowski przeszedł metamorfozę
  2. TVN rezygnuje z Big Brothera „na żywo”. WIELKIE zmiany w stacji
  3. Małgorzata Rozenek marzyła o dziecku. Skorzystała z metody in vitro i postanowiła napisać książkę o swoich przeżyciach

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Joanna Krupa: wykształcenie
fot. instagram.com @joannakrupa

Joanna Krupa: wykształcenie nie wpłynęło na karierę gwiazdy.

Joanna Krupa: wykształcenie
fot. instagram.com @joannakrupa

Modelka zrezygnowała z wyższego wykształcenia po dwóch latach nauki.

Joanna Krupa: wykształcenie
fot. instagram.com @joannakrupa

Joanna Krupa nie była w stanie pogodzić kariery z nauką.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułWidzowie uwielbiają Igora Jakubowskiego. Czy Big Brother zrobi z niego gwiazdę?
Następny artykułJanusz Gajos miał aż cztery żony. Długo nie mógł znaleźć szczęścia w miłości
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.