Nowa narzeczona Krzysztofa Ibisza, Joanna Kudzbalska to prawdziwa seksbomba. Młoda modelka, która rozpoznawalności dorobiła się głównie dzięki występom w programie Top Model odsłoniła wszystkie swoje wdzięki. Trzeba przyznać, że popularny prezenter może mówić o wielkim szczęściu. Nic dziwnego, że stracił dla niej głowę.

Joanna Kudzbalska bardzo chroni swojej prywatności. Mimo wszystko aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, na których istnieją perełki, od których ciężko oderwać wzrok. Jest młodą i naprawdę piękną kobietą.

Joanna Kudzbalska i Krzysztof Ibisz

O Kudzbalskiej zrobiło się głośno w ostatnim czasie dzięki zaręczynom z popularnym prezenterem telewizyjnym, Krzysztofem Ibiszem. Ten dzień zapadnie w pamięci na długie lata nie tylko dziennikarzowi i modelce, ale także wszystkim ich fanom, ponieważ zdecydowana większość Polaków była przekonana, że popularny prezenter Polsatu jest singlem.

Joanna Kudzbalska bardzo chroni swojej prywatności i rzadko można ujrzeć jej wywiady, czy rozmowy. Swoją popularność zaczęła zyskiwać dzięki udziałowi w drugiej edycji programu Top Model, gdzie zajęła czwarte miejsce. W dalszym ciągu jest w dobrych kontaktach z Michaliną Manios, która doszła do finału show.

Dzisiaj modelka ma już 29 lat i wkrótce partnerem jej życia zostanie starszy aż o 27 lat mężczyzna. Krzysztof Ibisz już jakiś czas temu udowadniał, że stara się o względy pięknej modelki, o czym mógł świadczyć jeden z jej wpisów na Instagramie. Modelka stoi pod billboardem, na którym to prawdopodobnie Krzysztof Ibisz wyznał jej miłość.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Zgadnij kto to? – napisał Krzysztof Ibisz pod zdjęciem, co jest jednoznaczne, z tym że to właśnie on był tajemniczym adoratorem.

Joanna Kudzbalska nago

Patrząc na zdjęcia Kudzbalskiej ciężko się dziwić temu, że Krzysztof Ibisz stracił dla niej głowę. Przepiękna modelka, która zachwyca swoich fanów na Instagramie pięknymi kobiecymi wdziękami, będąc w programie Top Model miała za zadanie zapozować nago.

Co prawda sytuacja ta zdarzyła się jeszcze kiedy Joanna Kudzbalska miała 19 lat, jednak już wtedy wyglądała niesamowicie i było na czym zawiesić oko. Jest to kolejny dowód na to, że Krzysztof Ibisz ma naprawdę wiele szczęścia.

Kudzbalska pracuje jako lekarz w jednym ze stołecznych szpitali. Jakiś czas temu ukończyła studia medyczne, które w pewnym momencie przerwała na rzecz skupienia się na modelingu. Niemniej ukończyła swoją edukację i wyuczyła się wykonywanego zawodu.

Zaręczyny modelki i Krzysztofa Ibisza skomentowała była małżonka prezentera, Anna Nowak-Ibisz, z którą dziennikarz rozstał się w dobrych warunkach i pozostają w bardzo dobrych kontaktach. Więcej na ten temat przeczytacie, klikając w >ten< link.

Zobacz zdjęcia:

Joanna Kudzbalska zapozowała nago podczas udziału w programie Top Model.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Jo Q (@qzdeba)

Gwiazda jakiś czas temu zaręczyła się z Krzysztofem Ibiszem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Jo Q (@qzdeba)

Prezenter już wcześniej czynił wobec niej bardzo szarmanckie względy.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl