Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Kulig pozuje z Bradem Pittem. Zdjęcie wywołało kontrowersje
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 06.02.2019 17:26

Joanna Kulig pozuje z Bradem Pittem. Zdjęcie wywołało kontrowersje

joanna kulig
Fot.instagram.com Joanna Kulig

Joanna Kulig: Brad Pitt pozował z piękną aktorką podczas bankietu Amazon Studios w Los Angeles. Wspólne zdjęcie aktorów stało się powodem do zaciekłej dyskusji internautów i wzbudziło sporo kontrowersji. Jakie były reakcje fanów?

W ostatnim czasie Joanna poznała same największe gwiazdy. Na swoim profilu na Instagramie chętnie publikuje zdjęcia z wydarzeń filmowych, uroczystych gal i wielkich przyjęć, gdzie spotyka filmowych idoli. Mogliśmy ją zobaczyć u boku Jodie Foster czy Timothée Chalamet. Największe kontrowersje wywołało zdjęcie z Bradem Pittem. Joanna Kulig: zdjęcie z Bradem Pittem wywołało sporo kontrowersji.

Joanna Kulig: Brad Pitt pojawił się u jej boku

Na jednej z imprez firmowych w Los Angeles Joanna Kulig miała okazję poznać Brada Pitta. Wspólne spotkanie uwiecznili na fotografii, która w błyskawicznym tempie wywołała w sieci sensację i niemałe poruszenie. Aktorka mogła przeczytać sporo kąśliwych uwag pod swoim adresem. Niektórzy sugerowali, że ciężarna gwiazda wygląda na zdjęciu niekorzystnie.

Zupełnie nie rozumiemy negatywnych komentarzy, ponieważ nie na każdym zdjęciu wyglądamy jak na okładkach gazet. Gorsze i lepsze dni zdarzają się każdemu. Powinniśmy skupić się na sukcesie Joasi. Nie każdy może pochwalić się takim talentem! Mamy nadzieję, że przyszła mama czuje się dobrze! 🙂

Joanna Kulig triumfuje za oceanem

Spektakularny Sukces Zimnej Wojny zapewnił Joannie Kulig międzynarodową karierę. Joanna Kulig bez reszty zanurzyła się w świat Hollywood. Obecnie aktorka przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie powstają zdjęcia do najnowszej produkcji z jej udziałem. Niedawno agentka aktorki ogłosiła, że Joanna Kulig dołączyła do cenionej agencji aktorskiej. Możemy być dumni, że polscy aktorzy robią zawrotną karierę poza granicami kraju.

Rola nagrodzonej w Cannes Zimnej wojny przyniosła Joannie międzynarodową sławę, a także możliwość poznania największych gwiazd Hollywood.

Ostatnimi czasy kariera Joanny rozwija się w błyskawicznym tempie, a w mediach wciąż pojawiają się kolejne informacje o kolejnych sukcesach pięknej aktorki. Mamy nadzieję, że Zimna wojna zdobędzie w tym roku Oskary, a o Joasi usłyszy cały świat 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

joanna kulig: brad pitt

Międzynarodowy sukces Zimnej wojny Pawła Pawlikowskiego zaskoczył wszystkich!

joanna kulig: brad pitt

Joanna ma okazję poznać najsłynniejszych aktorów Hollywood.

joanna kulig: brad pitt

Możemy być dumni z polskich aktorów!

joanna kulig: brad pitt

Cały świat zachwycił się talentem i urodą Joanny!

joanna kulig: brad pitt

Joanna Kulig: Brad Pitt pozował u boku pięknej aktorki. Jak podoba wam się to zdjęcie?

  1. Brat Katarzyny Dowbor to bogaty biznesmen z USA. Ma 5 klinik i jacht
  2. Córka Izy Kuny jest PIĘKNA! To również aktorka
  3. Meghan Markle uwielbia kupować w sieciówkach. Nosi jeansy z H&M!
  4. Magda Gessler przed wypłynięciem za granicę zamieściła zdjęcie. Wygląda jak prawdziwa królowa

źródło: chillizet.pl