Joanna Kulig: mąż aktorki to znany reżyser. Jak wygląda? Ostatni czas był dla Joanny Kulig intensywny, ale pełen radości. Aktorka zaszła w ciążę, z całego świata płyną zachwyty nad jej występem w filmie Zimna wojna, za który otrzymała Europejską Nagrodę Filmową. Mało kto wie, że jej mąż jest także znanym reżyserem. Kim jest partner aktorki? 

Joanna Kulig: mąż aktorki to znany reżyser. Jak wygląda? 36-letnia Joanna Kulig należy do gwiazd, które pilnie strzegą sekretów swojego życia prywatnego, a na portalach społecznościowych umieszczają głównie informacje dotyczące pracy. Jednak od czasu ogłoszenia, że gwiazda spodziewa się dziecka, coraz więcej osób zainteresowało się jej partnerem. Nawet nie wiedzieliście, że stoi on za wieloma nagrodzonymi filmami! 

Joanna Kulig: życie prywatne gwiazdy Zimnej wojny

Nie tylko mąż Joanny Kulig jest związany z branżą filmową. Aktorką została także siostra Kulig, Justyna Schneider. Są do siebie tak podobne, że wiele osób bierze je mylnie za bliźniaczki! 

Joanna Kulig posiada aż czworo rodzeństwa: dwie siostry i dwóch braci. Wszyscy są ze sobą bardzo zżyci. Brat Joanny i Justyny, Piotr, zawodowo zajmuje się muzyką. Dorastali we wsi Muszynka niedaleko Krynicy Zdrój. 

Joanna Kulig: mąż aktorki dzieli z nią nie tylko miłość do kina!

Joanna Kulig: mąż aktorki związał swoją ścieżkę zawodową z branżą filmową. Poza miłością do kina łączy ich także niechęć do ujawniania szczegółów życia prywatnego oraz… talent w swojej dziedzinie. 

Maciek Bochniak, bo o nim mowa, dwudziestego szóstego grudnia obchodził z żoną dziewiątą rocznicę ślubu. Małżonkowie poznali się w 2006 roku na planie filmu Środa, czwartek rano, gdzie mężczyzna pracował jako mikrofoniarz. Za swoje filmy Bochniak otrzymał m.in. nagrodę publiczności na Festiwalu w Gdyni, Nagrodę Stowarzyszenia Filmowców Polskich oraz Złotego Mrówkojada.

Joanna Kulig deklarowała, że nigdy nie zagra w filmie swojego męża. Powód? Nie chciała być jedną z aktorek, które grają głównie w filmach swoich partnerów życiowych. Jednak trzy lata temu aktorka złamała tę obietnicę, występując w filmie Disco polo. Czy w przyszłości będą jeszcze współpracować? Kto wie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

joanna kulig mąż
fot. instagram.com @joannakulig_official

Joanna Kulig deklarowała, że nigdy nie zagra w filmie reżyserowanym przez jej męża. Czy dotrzymała słowa?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułHanna Bakuła: mężowie gwiazdy nie mają lekko. Nie szczędzi im gorzkich słów
Następny artykułPolskie filmy w rankingu 10 najlepszych filmów 2018. Nie tylko „Zimna Wojna”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.