Joanna Kulig: siostra gwiazdy ma bardzo podobny typ urody do znanej aktorki, która ma szansę dostać tegorocznego Oscara za rolę w filmie Zimna Wojna! Kobiety przypominają skandynawskie piękności- za sprawą blond włosów, jasnej karnacji, i delikatnej oprawy oczu, są ucieleśnieniem piękna rodem ze Szwecji. Jesteście ciekawi, jak wygląda siostra Joanny Kulig? 

Joanna Kulig: siostra znanej i lubianej aktorki jest niemalże jej kopią! Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Justyna Schneider, bo tak brzmi pełne imię i nazwisko kobiety, by zobaczyć podobieństwo. Gdyby szły razem ulicę, z pewnością nie poznałybyśmy, która to która! Zobaczmy, jak wygląda siostra aktorki! 

Joanna Kulig siostra 

Joanna Kulig może pochwalić się nie tylko świetnymi kreacjami aktorskimi w wielu ciekawych produkcjach, takich jak: Elles, Ida czy Zimna Wojna. Za ostatni z wymienionych tytułów jest nominowana do nagrody Akademii Filmowej w kategorii aktorka pierwszoplanowa. Ma także siostrę, która również ukończyła Akademię Teatralną, choć niewątpliwie jej dorobek filmowy jest mniejszy niż siostry.  

[td_block_13 limit=”1 post_ids=”44038]

Gdzie możemy zobaczyć Justynę Schneider? 33- latka występowała w popularnym serialu Na Wspólnej i głównie ta produkcja jest wymieniana jako jedna z jej najważniejszych. Schneider gra tam postać Zofii Lipskiej, a czujni widzowie od razu zauważyli podobny wygląd w stosunku do Joanny Kulig. 

Joanna Kulig 

Joanna Kulig siostra jest jedną z jej najlepszych przyjaciółek. Wychowywały się razem w domu rodzinnym w Krynicy Zdrój i od czasów dzieciństwa są nierozłączne. Tę więź świetnie podkreślają zdjęcia w Internecie, których jest mnóstwo!

Rodzina Joanny Kulig niedługo się powiększy. Aktorka jest bowiem w ciąży, a dziecko ma przyjść na świat w Los Angeles, gdzie obecnie Joanna Kulig mieszka i promuje najnowszy film. Mężem gwiazdy jest Maciej Bochniak, z którym pokazała się m.in.: na tegorocznej gali wręczenia nagród im. Zbyszka Cybulskiego. Obecność 36-latki na imprezie nie była przypadkowa- mówi się o niej, że jest nową nadzieją polskiej kinematografii, a Oscar może to tylko potwierdzić!

[td_block_13 limit=”1 post_ids=”44410]

Świetna passa aktorki trwa. To samo tyczy się siostry aktorki. Mamy nadzieje, że obie będą niejednokrotnie miały jeszcze okazję się wykazać swoimi kreacjami aktorskimi. Jeżeli jesteście ciekawi życia Joanna Kulig, zapraszamy na jej konto instagramowe, tam znajdziecie wiele jej wiele zdjęć rodzinnych. Sama siostra Joanny Kulig również udostępniła kilka ujęć za sprawą portalu społecznościowego.

Joanna Kulig siostra- ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Joanna Kulig siostra
justynaschneider1/ Instagram

Joanna Kulig siostra jest do niej bardzo podobna.  

1
2
3
4
Poprzedni artykułSylwester 2019. Co proponują nam największe miasta w Polsce?
Następny artykułDlaczego psy nie mogą jeść czekolady? Wszystko, co trzeba wiedzieć
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.