Joanna Kulig: Weronika Rosati wyjawiła sekret swojej koleżanki po fachu. Chodzi o dziecko Kulig, które przyszło na świat zaledwie kilka tygodni temu. Co się stało? Informacja zaskoczy wielu fanów. Nikt się tego nie spodziewał. 

Chociaż wiele kobiet na całym świecie wyobraża sobie, że przyjdzie do Stanów Zjednoczonych i zrobi karierę w show-biznesie, tak naprawdę niewiele decyduje się zrealizować marzenie. A jeszcze mniej odnosi sukces. Joanna Kulig: Weronika Rosati oraz gwiazda Zimnej wojny należą do nielicznej grupy Polek, którym udało się oczarować Fabrykę Marzeń. To właśnie Rosati niedawno wyjawiła pewien fakt na temat nowo narodzonego dziecka koleżanki, z którego mało kto zdawał sobie sprawę. Nie zgadniecie, o co chodzi! 

Joanna Kulig: Weronika Rosati zdradziła tajemnicę aktorki. Gdzie rodziła Joanna Kulig?

Do niedawna fani Joanny Kulig byli przekonani, że jej pierwsze dziecko przyszło na świat w prestiżowej klinice Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles. Jednak jak informuje portal plejada.pl, tak naprawdę młoda matka zdecydowała się na zupełnie inne miejsce! Skąd o tym wiemy?

Rachunek za poród i opiekę w amerykańskiej klinice Cedars-Sinai Medical Center może wynieść nawet około siedemdziesięciu tysięcy złotych. Najczęściej na to miejsce decydują się gwiazdy. Nie chodzi tylko o luksusowe warunki panujące w placówce. Klinika zapewnia swoim klientkom pełną dyskrecję i ochronę przed paparazzi. Dlatego skorzystała z niej m.in. Alicja Bachleda-Curuś, a także… Joanna Kulig i Weronika Rosati.

Przynajmniej tak sądziliśmy do tej pory. Weronika Rosati niedawno udzieliła wywiadu dla portalu plejada.pl, w którym sprostowała plotki o pobycie swoim i koleżanki w drogim szpitalu. Nie szczędziła przy tym Joannie Kulig komplementów.

– Ani ona, ani ja nie rodziłyśmy w tym szpitalu, o który nas się podejrzewa. […] Ona jest absolutnie osobą o wielkim sercu, o ogromnej wrażliwości, ale która jest twardą sztuką. Jest wspaniałą aktorką, która kocha swój zawód i myślę, że ona się skupia na tym, co jest ważne i to jest ważniejsze – cytuje Weronikę Rosati plejada.pl

Joanna Kulig i Weronika Rosati się przyjaźnią?

Weronika Rosati obecnie skupia się przede wszystkim na karierze i wychowywaniu córeczki Elizabeth. Nic dziwnego, że znalazła wspólny język z Joanną Kulig, która także niedawno świętowała przyjście na świat swojego pierwszego syna, Jana. 

Joanna Kulig: Weronika Rosati i gwiazda Zimnej wojny nie są przyjaciółkami, ale darzą się sympatią i świetnie dogadują. Rosati trzymała kciuki za rozwijającą się karierę Kulig już od kilku lat. Wyznała też, że czuła ogromny żal, kiedy okazało się, że koleżanka nie otrzymała nominacji do Oscara

Joanna Kulig: Weronika Rosati zdementowała plotkę o bajecznie drogim porodzie swojej koleżanki. Spodziewalibyście się, że żadna z gwiazd nie zdecydowała się na znaną klinikę? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

joanna kulig weronika rosati
fot. instagram.com @joannakulig_official

Joanna Kulig: Weronika Rosati wyjawiła pilnie strzeżoną tajemnicę aktorki. O co chodzi?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułOrange Warsaw Festival 2019. Kto wystąpi w tym roku?
Następny artykułCo studiowała Anna Mucha? Ukończyła popularny kierunek
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.