Media obiegła przykra wiadomość dotycząca lubianej polskiej aktorki. Jak donosi se.pl, Joanna Liszowska straciła swoje luksusowe auto o wartości 750 tysięcy złotych. Złodziej czaił się pod domem gwiazdy Przyjaciółek w nocy z 10 na 11 lutego.

Samochód, jakim jeździła Joanna Liszowska to warty fortunę Bentley Bentayaga. Przestępca pojawił się, gdy pojazd był zaparkowany przed domem gwiazdy. Sprawą już zajmuje się policja, trzeba przesłuchać świadków i sprawdzić monitoring.

Joanna Liszowska została okradziona

Jak informuje se.pl, powołując się na PAP, Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie potwierdziła, że policjanci z Komisariatu Policji w Konstancinie-Jeziornie pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie.

Według portalu 42-letnia poszkodowana kobieta, która zgłosiła kradzież z włamaniem do pojazdu, to właśnie Joanna Liszowska.

Kiedy Joanna Liszowska kupiła Bentley Bentayaga, wszyscy zazdrościli jej luksusowego samochodu. Jak się okazuje pozazdrościł jej również złodziej – czytamy na łamach Super Expressu.

Aktorka na razie potwierdziła informacji, od 1 stycznia nie opublikowała żadnego zdjęcia na Instagramie.

Po najbardziej kameralnym i cudownie najspokojniejszym sylwestrze kończącym tak niespokojny rok…przesyłam Wam duuużo miłości i całusów.Wiem,że będzie lepiej,nie mogę się doczekać co przyniesie 2021 bo czuję,że będzie pięknie! [pisownia oryginalna] – napisała w Nowy Rok.

Trudne chwile

Ostatnie miesiące nie są łatwe dla Joanny Liszowskiej. Aktorka bardzo przeżyła śmierć Piotra Machalicy, po jego śmierci opublikowała niezwykle poruszający wpis pożegnalny.

– Zaledwie w sierpniu przygotowywaliśmy dla Oluni niespodziankę przed Waszym ślubem… Jeszcze zaledwie wczoraj dzielnie walczyłeś dla Siebie,dla Niej,dla Was… Do końca wierzyłam,że wygrasz – napisała.

Fani byli poruszeni słowami aktorki. Niezwykle trudny czas skłonił ją do docenienia tego, co najważniejsze:

Pobudźmy w sobie tylko ciepłe uczucia wobec innych,doceniajmy każdą chwilę bo żadna nigdy się nie powtórzy,cieszmy się z tych,którzy są w naszym życiu i czynią je piękniejszym bo nie wiecie kiedy… I nie odkładajmy tak wielu spraw,słów,gestów „na później „bo może się już nie zdarzyć – zakończyła.

Niestety, to niejedyna przykra wiadomość dotycząca życia gwiazd, jaką dziś przekazywaliśmy. Prawdziwy dramat przeżywa mąż legendarnej spikerki Bogumiły Wander. Więcej na ten temat przeczytacie >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

Joanna Liszowska
fot. TRICOLORS/East News

Aktorka straciła luksusowe auto.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl