Joanna Liszowska ma powody do radości? Wiele na to wskazuje. Gwiazda w towarzystwie tajemniczego mężczyzny została przyłapana na stacji benzynowej, a aktorka dawno już nie wyglądała na tak szczęśliwą. Trzeba przyznać, że naprawdę promienieje. Jak donosi magazyn Życie na gorąco, znajomość tej dwójki wcale nie jest taka świeża. 
 
Choć Joanna Liszowska strzeże swojego życia prywatnego jak mało która gwiazda, prawda prędzej czy później i tak wyjdzie na jaw. Choć nie ukrywamy, że w tym przypadku faktycznie musieliśmy trochę na nią poczekać. Aktorka dawno nie wyglądała na tak szczęśliwą. Ptaszki ćwierkają, że to zasługa nowej miłości. 
 
 
Joanna Liszowska znowu zakochana? 
 
Jak podaje Pomponik.pl, w aktorskim świecie już w zeszłym roku chodziły słuchy, że Joanna Liszowska znów jest zakochana, a przy jej boku wciąż pojawiał się ten sam mężczyzna. Choć minęło trochę czasu, teraz gwiazda dała się przyłapać. 
 
 
Joannę Liszowską i tajemniczego mężczyznę widziano na jednej z warszawskich stacji paliw w czarnym samochodzie. Jak donosi magazyn Życie na gorąco, znajomość tej dwójki trwa już od co najmniej roku. Co więcej, według mediów aktorka wysyła jasne sygnały.
  1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
  2. Wkrótce w skrzynkach wielu Polaków pojawi się oficjalny list. Będziemy musieli wyznać wszystko
  3. Na drzwiach kościoła pojawił się skandaliczny plakat. „Wybrali śmierć”

Wielka radość w życiu Joanny Liszowskiej

Choć Joanna Liszowska ma za sobą kilka nieudanych związków, z ust gwiazdy wręcz nie schodzi uśmiech i choć mogłoby się wydawać, że odwołanie zdjęć do serialu Przyjaciółki zasmuciło aktorkę, ta promienie jak nigdy. Czy to zasługa miłości? Wszystko jest możliwe i mamy nadzieję, że niebawem pokaże całemu światu swojego wybranka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:
Joanna Liszowska
Fot. joannaliszowskaofficial, Instagram

Joanna Liszowska chroni swojej prywatności. Na jej profilu na Instagramie nie znajdziemy zdjęć jej dzieci. Trzeba przyznać, że na ostatnich dodanych przez nią fotografiach promienieje.

Joanna Liszowska
Fot. joannaliszowskaofficial, Instagram

Podczas kwarantanny aktorka nie traciła czasu. Odwiedziła między innymi Dowborów na ich słynnej domówce. Jednak podczas rozmowy nic nie zdradziła.

Joanna Liszowska
Fot. joannaliszowskaofficial, Instagram

Fani uwielbiają gwiazdę za jej pogodę ducha i niezwykły uśmiech.

ZOBACZ TEŻ:

źródło: pomponik.pl
 
 
 
 
 
 
Poprzedni artykułTo koniec kariery Marceliny Zawadzkiej? Nie poprowadzi legendarnego programu TVP. Wszystko przez aferę?
Następny artykułLabrador czekał cały tydzień na pana przed szpitalem. Nie wiedział, że już nigdy nie wróci
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.