Joanna Liszowska ma nową miłość. Gwiazda jest dwa lata po rozwodzie ze znanym szwedzkim rekinem biznesu, który jest milionerem. Teraz przyszedł czas na kogoś innego, czyżby aktorka ukrywała go przez tak długi czas? Kim jest jej tajemniczy partner?

Joanna Liszowska jest ponownie zakochana. Gwiazda ceni sobie prywatność, ale tym razem nie udało jej się uciec od fleszy aparatów. Poprzedni mąż kobiety był milionerem, a kim jest obecny partner aktorki? Zostali razem przyłapani.

Joanna Liszowska ma nowego ukochanego

Jak donosi magazyn Życie na gorąco, popularna aktorka już od ponad roku jest w poważnym związku. Kobieta starannie ukrywała ten fakt przez bardzo długi czas. Jednak ostatnio została przyłapana z pewnym mężczyzną na stacji benzynowej. Gwiazda znana z Przyjaciółek stacji Polsat,zrobiła zakupy i razem ze swoim enigmatycznym towarzyszem odjechali.

— W zeszłym roku w aktorskim świecie zaczęto szeptać, że Joanna znów jest zakochana. Mówiono, że w jej otoczeniu regularnie pojawiał się ten sam mężczyzna, a nawet, że zamieszkał w jej domu — można przeczytać w tygodniku Życie na gorąco, który cytuje plotek.pl.

  1. Z ostatniej chwili: Minister MEN właśnie przekazał najważniejszą informację. Decyzja zapadła
  2. Masz mroczki przed oczami? Lekarze nie mają dla ciebie dobrych wiadomości

Nie wiadomo kim jest tajemniczy mężczyzna

Niestety nadal nie wiemy, kim jest tajemniczy mężczyzna u bok uznanej aktorki. Sama zainteresowana nie postanowiła odnieść się do plotek, ani ujawnić swojego ukochanego. Być może specjalnie udaje, że nic nie wypłynęło, ponieważ chce chronić prywatność nie tylko swoją, lecz także partnera.

Na próżno szukać jakichkolwiek informacji na ten temat w jej mediach społecznościowych. Można jedynie coś więcej wywnioskować po samym zachowaniu kobiety, jej przyjaciele i inni aktorzy mówią, że ostatnio promienieje. Nawet pobyt w szpitalu nie spowodował, że uśmiech zniknął z jej twarzy. Artystka ciągle żartuje i się śmieje.

Mamy nadzieję, że wkrótce Joasia postanowi ujawnić swoją miłość, a my życzymy parze wszystkiego dobrego.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Joanna Liszowska
fot. instagram.com/joannaliszowskaofficial

W 2018 roku kobieta rozwiodła się z milionerem.

Joanna Liszowska
fot. instagram.com/joannaliszowskaofficial

Aktorka wróciła do pracy po kilkumiesięcznej przerwie. Nadchodzi nowe?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragiczne doniesienia o Benedykcie XVI. Wybrano już miejsce ostatniego odpoczynku
  2. Hipokryzja Magdaleny Ogórek? Przedstawiamy nagranie, na którym zaprzecza sama sobie
  3. Dramatyczny wpis brata Magdy Gessler. Jego słowa są wstrząsające. Co się stało?
  4. Ministerstwo infrastruktury poinformowało o obostrzeniach w podróżowaniu. Polaków czekają kolejne zakazy
  5. Gwiazda „Kryminalnych” powraca w wielkim stylu. Jej odważne zdjęcie rozgrzało fanów, co za ciało
  6. Dzisiaj ogromne tłumy w Biedronce, wszystko z 1 powodu. Decyzja już wzbudziła kontrowersje, nie wszystkim się spodoba

Źródła: jastrzabpost.pl, plotek.pl

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl