Joanna Liszowska słynie ze swoich charakterystycznych loków, będących jej znakiem rozpoznawczym. Niedawno zaskoczyła odbiorców na Instagramie metamorfozą. W takim wydaniu mało kto miał szansę ją oglądać.

Gwiazda serialu „Przyjaciółki” od lat trzyma się dobrze znanej stylizacji, gdzie główną rolę odgrywają jej bujne, blond loki. Nikt nie przypuszczał, że ten wizerunek przejdzie do przeszłości, a jednak.

Joanna Liszowska udostępniła nowe zdjęcie w mediach społecznościowych, na których pokazała się w odmienionej wersji. Bez śladu makijażu i z siwizną na głowie zaskoczyła swoich obserwatorów, choć to już nie pierwszy raz.

Joanna Liszowska bez grama makijażu i z siwizną na głowie

Czas płynie nieubłaganie, a gwiazdy show-biznesu nie mają w tej kwestii taryfy ulgowej. Oczywiście niektórzy próbują zatrzymać proces starzenia poprzez operacje plastyczne czy liczne wizyty u kosmetyczki.

Joanna Liszowska zdecydowanie nie ma czasu na dodatkowe usługi z powodu obowiązków zawodowych oraz rodzinnych przy wychowywaniu dwóch córek. Aktorka postanowiła pogodzić się z siłą natury i zaakceptować pojawiające się zmarszczki oraz siwe włosy.

Co więcej, w mediach społecznościowych udostępniła zdjęcie ukazujące ją w pełnej okazałości. Jej bujne loki zostały pokryte srebrzystym kolorem, a w okolicach oczy widać oznaki starzenia. To jednak nie sprawia, że Joanna Liszowska nie tryska energią.

Srebrny Lis — podpisała najnowsze zdjęcie bez retuszu.

Bez grama makijażu, ale z uśmiechem zaskoczyła odbiorców, którzy nie do końca mogli pogodzić się z nową odsłoną aktorki.

Gdzie blond? — pytała internautka.

Niestety postarzają, ale piątka za odwagę — komentowano.

Internauci będą musieli przyzwyczaić się do nowej odsłony aktorki, która z dumą prezentuje swoją siwiznę. Oznaki przemijania są naturalnym elementem życia, a uczynienie ich swoim atutem to prawdziwy talent.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Polsat pokaże ostatni odcinek 19. sezonu „Przyjaciółek”. Serial z gwiazdorską obsadą zbliża się do końca
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Kasia Cichopek pokazała, w czym wystąpi na Festiwalu w Opolu. Kurzajewski będzie pod zachwycony