Joanna Liszowska: krótkie włosy gwiazdy zachwyciły fanów. Aktorka ostatnio bez przerwy czymś nas zaskakuje – utrata na wadze, zmiana koloru włosów, a teraz jeszcze ich długości – jej metamorfoza jest naprawdę spektakularna!

Gwiazda przechodzi właśnie niesamowitą transformację i nie możemy wyjść z podziwu! Joanna Liszowska: krótkie włosy bardzo nas zaskoczyły, ale nie da się ukryć, że wyjątkowo jej pasują. Aktorka zdjęła doczepy i w naturalnym wydaniu prezentuje się wspaniale!

Joanna Liszowska: krótkie włosy bardzo jej pasują

Jakiś czas temu aktorka zaczęła sukcesywnie zmieniać swój wizerunek. Kiedyś kojarzyła się nam z burzą blond loków niczym u Magdy Gessler, krzykliwymi strojami i mocnym makijażem – dziś wygląda zupełnie inaczej! Zaczęła od zmiany koloru włosów – tleniony platynowy blond wymieniła na cieplejszy, miodowy odcień, który zdecydowanie dodał jej uroku.

Makijaż również zmienił się na nieco lżejszy, a seksowne kreacje pozostały takie same, lecz w nieco bardziej stonowanych kolorach. Teraz Liszowska zdecydowała się pójść o krok dalej i skróciła włosy!

Joanna Liszowska w krótkich włosach. Fani są zachwyceni!

Pod postami aktorki z najnowszą fryzurą aż roi się od komplementów. Fani są wyraźnie zachwyceni jej krótkimi włosami. Trzeba przyznać, że wygląda fenomenalnie! 

– Jest Pani dla mnie symbolem kobiecości i nieistotne w jakich włosach, ale tym razem piękniej i subtelniej niż zwykle!

– To zdjęcie można skomentować jednym słowem – ŻYLETA!

– Przepięknie pani wygląda w takiej naturalnej odsłonie.

– Fryzura genialna! Lepiej niż w tych doczepianych, które niestety nie były najlepiej dobrane.

Joanna Liszowska: krótkie włosy wzbudziły ogromny entuzjazm wśród komentujących, a sama aktorka zapowiedziała zdjęciem w nowej fryzurze coś wyjątkowego. Choć na razie to niespodzianka, fani szybko zaczęli domyślać się, że chodzi o album artystki!

Gwiazda może się bowiem pochwalić wspaniałym głosem, który miała okazję zaprezentować nam kilkakrotnie. Na zdjęciu opublikowanym przez aktorkę widnieje data 17 czerwca – prawdopodobnie to wtedy usłyszymy muzykę Joanny Liszowskiej! Nie możemy się doczekać, by zobaczyć, co dla nas przygotowała.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

joanna liszowska: metamorfoza
filmpolski.pl

Joanna Liszowska: krótkie włosy, zmian koloru – gwiazda w ogóle nie przypomina dawnej siebie!

1
2
3
Poprzedni artykułPies wrócił od weterynarza. Jego koci brat zajął się nim w najczulszy sposób
Następny artykułMąż Barbary Kurdej-Szatan przez kilka lat miał bardzo niecodzienny zawód. Zaniemówicie z niedowierzania
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.