Joanna Liszowska: metamorfoza gwiazdy robi wrażenie! Charakterystyczny wizerunek aktorki w ostatnich miesiącach zupełnie się zmienił. Najpiękniejsza kobieta w Polsce – komentują fani.

Aktorka postanowiła zaskoczyć wszystkich swoją nagłą przemianą. Straciła kilka kilogramów i zupełnie zmieniła fryzurę! Do tej pory jej znakiem charakterystycznym była burza jasnych, bujnych loków. Teraz jednak na zdjęciach widnieje zupełnie nowa Joanna Liszowska: metamorfoza aktorki jest naprawdę spektakularna! Jak się zmieniła?

Joanna Liszowska: metamorfoza aktorki robi wrażenie

Jakiś czas temu gwiazda Przyjaciółek zaskoczyła wszystkich nagłą zmianą wizerunku. Przez lata obecności aktorki w mediach przyzwyczailiśmy się do jej burzy tlenionych loków i krzykliwych, seksownych strojów. Teraz jednak stoi przed nami zupełnie nowa Joanna Liszowska: metamorfoza gwiazdy nadeszła nagle i zaskoczyła wszystkich. Dlaczego zdecydowała się na taki odważny ruch?

Joanna Liszowska zadebiutowała w telewizji w 2002 roku. Poznaliśmy ją wówczas jako blondynkę z bujną blond fryzurą i seksownymi krągłościami, które ochoczo eksponowała. Od tego czasu minęło jednak wiele lat i najwyraźniej aktorka zadecydowała, że przyszedł czas na zmiany! Wszyscy przeżyli niezły szok, gdy Liszowska pojawiła się na tegorocznej imprezie wiosennej ramówki Polsatu. Gwiazda zaprezentowała się z długimi, zupełnie prostymi włosami, mocnym, ale kobiecym makijażem i w bardzo odważnej stylizacji!

Joanna Liszowska przeszła metamorfozę

To nie koniec znian – widać, że Liszowska sporo schudła i choć wciąż może się pochwalić seksownymi krągłościami, wygląda dużo szczuplej! Do tego zupełnie zmieniła kolor włosów. Gwiazda przyzwyczaiła nas do tlenionego blondu na jej pięknych lokach, dziś jednak prezentuje się zupełnie inaczej.

Choć pozostała przy blondzie, nie jest to już zimna platyna, a ciepły, miodowy odcień ciemniejszy o kilka tonów od jej poprzedniego koloru. Joanna Liszowska: metamorfoza aktorki spotkała się z ogromnym entuzjazmem fanów. Oto tylko kilka komentarzy spod jej najnowszych zdjęć!

– Najpiękniejsza kobieta w Polsce

– Jaka fajna, delikatna kobieta!

– Zawsze była Pani dla mnie najpiękniejszą kobietą, jaką widziałam, ale teraz wręcz brak mi słów…

– Asiu wyglądasz jak milion dolarów!

Trzeba przyznać, że metamorfoza, choć niespodziewana, okazała się naprawdę korzystna. Jak dla nas Joanna Liszowska wygląda wspaniale w każdym wydaniu – widać jednak, że teraz wręcz promienieje!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

joanna liszowska: metamorfoza
commons.wikimedia.org

Tak Joanna Liszowska wyglądała w 2012 roku.

joanna liszowska: metamorfoza
filmpolski.pl

Jej charakterystyczne blond loki były jej znakiem rozpoznawczym!

joanna liszowska: metamorfoza
instagram.com/joannaliszowskaofficial

Teraz jednak gwiazda zdecydowała, że czas na zmiany.

joanna liszowska: metamorfoza
instagram.com/joannaliszowskaofficial

Joanna Liszowska: metamorfoza gwiazdy naprawdę robi wrażenie.

joanna liszowska: metamorfoza
instagram.com/joannaliszowskaofficial

Zmiana koloru włosów i znaczna utrata na wadze sprawiły, że aktorka wręcz promienieje!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dziennikarka TVP została zamordowana przez własną córkę. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską
  2. Pierwszy mąż Marty Kaczyńskiej zerwał z nią kontakt. Zrobiła coś niewybaczalnego
  3. Joanna Scheuring-Wielgus walczy o prawa zwierząt. Tabloid ustalił, że posłanka oddała własne psy do schroniska
  4. Alkohol zniszczył życie Ewy Lassek. Dramat spowodował, że ciężko zachorowała
  5. Roksana Węgiel w odważnej kreacji. Fani: „Wyglądasz na 20 lat”. Mają rację?

źródło: gwiazdy.wp.pl

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.