Joanna Liszowska po raz kolejny zachwyciła wielbicieli swoją naturalnością. Ze względu na specyfikę zawodu aktorka na co dzień pojawia się w pełnym i mocnym makijażu. Gdy tylko ma okazję, wybiera naturalną odsłonę. Jedno zdjęcie udowodniło, jaka jest piękna w wersji sauté. Jaki jest jej sekret młodego wyglądu i zdrowej skóry?

Gwiazdy z pierwszych stron gazet coraz chętniej publikują zdjęcia bez grama makijażu, Coraz częściej mówi się o tym, by czuć się dobrze we własnym ciele i lubić swoje odbicie w lustrze. To bardzo ważne, by kobiety akceptowały swoje ciała, a naturalność na nowo stała się atutem. Joanna Liszowska dołączyła do grona kobiet, które stawiają na naturalny look. Za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała przepiękne zdjęcie! 

Jak wygląda Joanna Liszowska bez makijażu?

Joanna Liszowska bez makijażu wygląda obłędnie! To jedna z najbardziej charakterystycznych polskich gwiazd. Przykuwa uwagę burzą loków, szczerym uśmiechem i niewymuszonym wdziękiem. Figury, urody i talentu mogłaby jej pozazdrościć niejedna kobieta! Chociaż gwiazda swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła kilkanaście lat temu, wciąż nie znika z okładek kolorowych czasopism, a jej kariera rozwija się w zawrotnym tempie. 

Joanna Liszowska bez makijażu wygląda jak nastolatka! Gwiazda serialu Przyjaciółki coraz częściej publikuje zdjęcia w naturalnej odsłonie i zbiera przy tym mnóstwo komplementów od swoich wielbicieli. Nic dziwnego – jest naprawdę piękna!

Gwiazda serialu Przyjaciółki w wersji sauté

Po Joannie Liszowskiej zupełnie nie widać upływu lat! Czas działa na jej korzyść i można powiedzieć, że z roku na rok wygląda coraz młodziej! Widok aktorki bez makijażu spotkał się z olbrzymim entuzjazmem ze strony jej fanów. Internauci nie szczędzili aktorce komplementów. Niewymuszona naturalność jest zawsze w cenie, zgadzacie się? Od razu widać, że wiosna to jej ulubiona pora roku! 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

joanna liszowska
facebook.com/Joanna-Liszowska

Joanna Liszowska od kilku lat wciela się w rolę Patrycji Kochan w hitowej produkcji Telewizji Polsat pod tytułem Przyjaciółki