Joanna Liszowska zaskoczyła wszystkich, gdy publicznie przyznała, że już od roku jest rozwódką. Co dostała od byłego męża, milionera ze Szwecji? Ujawniamy kulisy rozwodu aktorki. Wiemy, jak wyglądają dziś relacje byłych małżonków. Zdziwicie się.

W ciągu ostatniego roku zdążyliśmy wielokrotnie usłyszeć, że Joanna Liszowska i jej mąż dali sobie drugą szansę. Jednak równie regularnie pojawiały się doniesienia, że szwedzki milioner i polska aktorka poważnie myślą nad rozwodem. W końcu gwiazda nie wytrzymała i wydała oficjalne oświadczenie. Okazało się, że Liszowska… od prawie dwunastu miesięcy pozostaje singielką! Na co może liczyć aktorka po tym, jak przestała być żoną szwedzkiego milionera? 

Co Joanna Liszowska dostała po rozwodzie?

Jak czytamy na pl.wikipedia.org, były mąż Joanny Liszowskiej, Ola Serneke, dysponuje majątkiem wycenianym na 19 milionów euro. Nic dziwnego, że kwestia podziału majątku między aktorką a jej byłym mężem wzbudza sporą sensację. Czy gwiazda może tytułować się jako milionerka? Sprawdzamy!

Według ustaleń fakt.pl Liszowska i Serneke wspólnie dysponują dziewięciopokojową willą w Goeteborgu. Zabytkowy dom jest wart aż cztery miliony i został zbudowany w 1916 roku. Każde z byłych partnerów pozostaje tam zameldowane i na razie nie zapowiada się, by planowali spieniężyć dom. 

Na razie nikomu nie udało się ustalić, czy Joanna Liszowska może liczyć ze strony byłego męża na coś więcej, niż praw do połowy willi i alimenty na dzieci. 

Joanna Liszowska o byłym mężu. Co mówi?

Joanna Liszowska i Ola Serneke wzięli ślub w 2010 roku. Kiedy po ośmiu latach małżeństwa zdecydowali, że przyszedł już czas się rozstać, postanowili utrzymać ten fakt w tajemnicy. Ich rozwód został przeprowadzony na terenie Szwecji. 

Polska aktorka i szwedzki milioner zaprezentowali wielką klasę. W przeciwieństwie do wielu znanych par jak najdłużej zachowywali swoje rozstanie w tajemnicy przed opinią publiczną. Na dodatek, jak zapewnia Joanna Liszowska, wciąż pozostają w zażyłych stosunkach. Darzą się sympatią i szacunkiem, dokładając wszelkich starań, by ich wspólne córki Emma i Stella nie odczuły negatywnych skutków rozwodu rodziców. 

Z byłym mężem pozostajemy w bardzo przyjacielskiej, życzliwej relacji pełnej szacunku i troski o nasze córeczki. Życie dawno potoczyło się dalej. No scandal, No fight, No comments — napisała aktorka na swoim Instagramie.

Joanna Liszowska i jej były mąż powinni stanowić wzór dla innych gwiazd. Udowodnili, że można pozostawać w przyjaznych stosunkach nawet po rozstaniu. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

joanna liszowska
fot. instagram.com @joannaliszowskaofficial

Joanna Liszowska po rozwodzie została milionerką?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułPan Lotto już po ślubie! Kim jest jego żona? Na ślubie pojawiły się gwiazdy
Następny artykułAlutka z „Rodziny zastępczej” wróciła! Jak dziś wygląda Joanna Trzepiecińska?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.