Joanna Liszowska: Robert Rozmus porzucił dla niej narzeczoną. Aktorka w młodości rozkochała w sobie jednego z najbardziej znanych polskich aktorów. Ona miała 24 lata, on prawie 40!

Jak doszło do tego romansu? Młoda, obiecująca i piękna aktorka zawróciła w głowie doświadczonemu i cenionemu aktorowi. Joanna Liszowska: Robert Rozmus był w niej zakochany na zabój! Byli już zaręczeni, jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Joanna Liszowska: Robert Rozmus. Co ich łączyło?

Młodziutka Joanna Liszowska po ukończeniu szkoły aktorskiej wyjechała z rodzinnego Krakowa na podbój Warszawy. Tam u boku Roberta Gąsowskiego wystąpiła w odcinku serialu Szpital na perypetiach. To właśnie on przedstawił młodą aktorkę swojemu koledze po fachu, Robertowi Rozmusowi.

Ten od razu się w niej zakochał, a Joanna Liszowska również nie pozostawała wobec niego obojętna. Wspólne wypady za miasto, kolacje, obsypywanie kwiatami – para szybko odnalazła wspólny język. Dla gwiazdy Robert Rozmus zostawił swoją ówczesną dziewczynę, Ewę, mimo że ta specjalnie przeniosła się dla niego do Warszawy.

Joanna Liszowska: Robert Rozmus imponował jej swoją dojrzałością i poczuciem humoru. Ich związek trwał jakiś czas i choć dziś niewielu o tym pamięta, często można było spotkać parę na branżowych imprezach. Wkrótce Robert Rozmus postanowił oświadczyć się ukochanej, niedługo potem okazało się jednak, że zaczyna się między nimi kryzys…

Joanna Liszowska i Robert Rozmus – dlaczego się rozstali?

Wkrótce Liszowskiej zaczęło przeszkadzać rozrywkowe podejście do życia ukochanego. Jego liczne wyjazdy budziły w niej niepokój, zwłaszcza że aktor znany jest z opinii kobieciarza. Zaczęły się między nimi sprzeczki, aż w końcu narzeczony postanowił porzucić aktorkę. Joanna Liszowska bardzo to przeżyła, zwłaszcza że jej ukochany wrócił do swojej poprzedniej partnerki. To złamało jej serce.

– Czułam się, jakby przejechał po mnie czołg. Byłam wykończona psychicznie i fizycznie. Przestałam czuć się sobą, kobietą atrakcyjną, pożądaną. Zamiast tego miałam wrażenie, że wypełnia mnie coraz większa pustka, rezygnacja – cytuje Liszowską portal wp.gwiazdy.pl.

Robert Rozmus wrócił do ukochanej Ewy i wziął z nią ślub. Małżeństwo jednak nie przetrwało długo, a obecnie aktor związany jest z młodszą od siebie o 26 lat kobietą, która urodziła mu dziecko. Joanna Liszowska z kolei poinformowała ostatnio o rozwodzie z Olą Serneke, z którym ma dwie córeczki. Wygląda jednak na to, że aktorka ostatnio wręcz promienieje!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

joanna liszowska
fot. instagram.com @joannaliszowskaofficial

Joanna Liszowska: Robert Rozmus zawrócił jej w głowie.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułBezdomny kot prosi o jedzenie, ale nigdy go nie je. Kobieta śledziła go i odkryła sekret
Następny artykułZuzanna Borucka i Igor byli kiedyś parą. Dlaczego się rozstali?
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.