Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Liszowska rozwiodła się z milionerem. Teraz były mąż ujawnia prawdziwy powód. Mówi o "wysokiej cenie"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 17.09.2023 07:19

Joanna Liszowska rozwiodła się z milionerem. Teraz były mąż ujawnia prawdziwy powód. Mówi o "wysokiej cenie"

Dlaczego Joanna Liszowska rozwiodła się ze szwedzkim milionerem?
Dlaczego Joanna Liszowska rozwiodła się ze szwedzkim milionerem?, fot. KAPIF

Joanna Liszowska bardzo chroni swojej prywatności i unika opowiadania o niej w mediach. Każdy jednak wie, że przed laty aktorka związana była ze szwedzkim milionerem, z którym doczekała się dwóch córek. Dopiero teraz mężczyzna zdradził, dlaczego w ogóle doszło do jego rozwodu z polską gwiazdą.

Joanna Liszowska nie opowiada o swoim życiu miłosnym

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Joanna Liszowska jest dziś jedną z największych gwiazd telewizji. Od kilku lat aktorka pojawia się w cenionym przez widzów serialu “Przyjaciółki”, gdzie wciela się w postać charyzmatycznej Patrycji.

W przeciwieństwie do sukcesów zawodowych artystka nie może pochwalić się udanym życiem miłosnym. Przed laty głośno było o jej burzliwej relacji z Robertem Rozmusem, a później serialowa przyjaciółka wyszła za mąż za szwedzkiego milionera. Niestety, ten związek również nie zakończył się happy endem. Teraz po latach wyszły nowe fakty na temat tego małżeństwa.

Joanna Liszowska mąż 1.jpg
Joanna Liszowska była związana ze szwedzkim milionerem, fot. KAPIF
Piotr Gąsowski odebrał telefon podczas wywiadu. Chwilę później z oczu popłynęły mu łzy

Joanna Liszowska ma za sobą rozwód ze szwedzkim multimilionerem

Już w 2018 roku pojawiły się informacje na temat rozwodu aktorki i jej męża Oli Serneke. Gwiazda jednak unikała opowiadania na temat swojej relacji, a oficjalne oświadczenie w tej sprawie zamieściła w sieci dopiero rok później. Tam też poinformowała, że wraz z byłym ukochanym wciąż darzą się sympatią i planują w zgodzie wychowywać swoje dwie córeczki - Stellę i Emmę.

Oto naga prawda. Już blisko rok jestem po rozwodzie (w Szwecji) z daleka od wścibskich oczu i uszu. Z byłym mężem pozostajemy w bardzo przyjacielskiej, życzliwej relacji pełnej szacunku i troski o nasze córeczki. Życie dawno potoczyło się dalej. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Dziękujemy

Teraz po tylu latach głos zabrał sam Szwed, który ujawnił, jak wyglądają jego stosunku z Joanną Liszowską i co tak naprawdę przyczyniło się do ich niezapowiedzianego rozstania.

Joanna Liszowska mąż 2.jpg
Joanna Liszowska rozwiodła się ze szwedzkim milionerem, fot. KAPIF

Były mąż Joanny Liszowskiej szczerze o powodach ich rozwodu

W jednym z najnowszych wywiadów Ola Serneke ujawnił, jak idzie mu wspólne wychowywanie córek z byłą żoną. Szwedzki multimilioner zdradził, że darzy polską aktorkę ogromnym szacunkiem i panują między nimi dobre relacje.

Mamy dobre relacje jako przyjaciele i rodzice naszych córek. Zdecydowaliśmy kilka lat temu, kiedy rozpoczął się rozwód, że należy skupić się na dzieciach i zdecydowanie nie powinniśmy się kłócić i być samolubnymi.

Dodatkowo Szwed ujawnił, dlaczego w 2018 roku para podjęła decyzje o rozstaniu. Okazało się, że powodem był nadmiar obowiązków biznesmena, który pozbawiał go czasu dla najbliższych.

Głównym powodem rozwodu było to, że moja firma zajęła mi za wiele czasu. Nie mogłem być tak obecny, jak chciałem. Ani z Joanną, ani z dziećmi. I to jest wysoka cena do zapłacenia, zarówno dla mnie, jak i dla nich

Źródło: plejada.pl