Joanna Liszowska: rozwód aktorki jest już pewny? Chociaż pogłoski o rzekomym kryzysie w związku gwiazdy krążyły od dawna, wydawało się, że małżonkowie ostatecznie pokonali trudności. Niestety, dziś wygląda na to, że Liszowska niedługo znowu będzie singielką. O sprawie poinformował portal se.pl. Znamy szczegóły! 

Wydawali się parą jak z bajki. Chociaż dzieliły ich tysiące kilometrów, pochodzenie i język, przez wiele lat stanowili udane małżeństwo. Owocem miłości polskiej gwiazdy show-biznesu i szwedzkiego przedsiębiorcy było dwoje uroczych dzieci. Niestety, ten sielankowy obraz pękł jak bańka mydlana po doniesieniach se.pl. Joanna Liszowska: rozwód aktorki będzie miał gwałtowny przebieg? Zdradzamy szczegóły ustaleń finansowych byłych małżonków. 

Joanna Liszowska: rozwód aktorki został już orzeczony? Co dostanie?

Jak informuje portal se.pl, Joanna Liszowska miała rozstać się z ukochanym, ponieważ oboje nie byli w stanie dłużej wieść małżeństwa na odległość. Kariera aktorki rozwijała się w Polsce, a biznesy jej męża – w Szwecji. Z tego powodu zarówno on, jak i ona musieli spędzać większość czasu w różnych krajach, co nie wpływało najlepiej na ich relacje. 

Joanna Liszowska: rozwód aktorki jeszcze nie został orzeczony. Według ustaleń se.pl jeden z pracowników sądu wyjawił, że pozew wpłynął już w ubiegłym roku. Na razie byli małżonkowie czekają na wyznaczenie kolejnych terminów. Gwiazda przed ślubem z Ola Serneke podpisała intercyzę, która szczegółowo precyzuje, na co dokładnie może liczyć ze strony – już niedługo byłego – małżonka. 

Jak czytamy na se.pl, Joanna Liszowska dostanie od Serneke pewną jednorazową kwotę za straty moralne. Może także liczyć na regularne alimenty na ich dwie córki, ośmioletnią Emmę i sześcioletnią Stellę. To właśnie Liszowska będzie zarządzała funduszem powierniczym obu dziewczynek. Emma i Stella przejmą kontrolę nad pieniędzmi, gdy skończą osiemnaście lat. 

Kim jest Ola Serneke?

Ola Serneke jest znanym szwedzkim multimilionerem. Jak podaje fakt.pl, to właściciel znanej firmy budowlanej Sefa Bygg & Konsult AB oraz udziałowiec aż dwudziestu jeden spółek.
 
Mężczyzna na stałe zamieszkuje w Szwecji, ma także posiadać na własność półwysep nad jeziorem Mjoern. Joanna Liszowska i Ola Serneke wzięli ślub w 2010 roku. Para zdecydowała się na ten krok po roku znajomości. Wśród ich wspólnych pasji jest m.in. miłość do szybkich samochodów.
 
Joanna Liszowska: rozwód gwiazdy raczej nie będzie medialnym wydarzeniem. Zarówno aktorka, jak i biznesmen starannie dbają o zachowanie prywatności, więc na pewno postarają się rozstać w możliwie najbardziej pokojowy sposób. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

joanna liszowska: rozwód
fot. instagram.com @joannaliszowskaofficial

Joanna Liszowska: rozwód gwiazdy jest już w toku.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMężczyźni spod tych 3 znaków zodiaku, będą traktować cię jak księżniczkę
Następny artykułCo dziś robi Franciszek Pieczka? Czterej pancerni i pies dały mu sławę. Wszyscy uwielbiali Gustlika
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.