Joanna Liszowska kilka dni temu zaprezentowała się fanom jako piosenkarka. Ci zaniepokoili się, że gwiazda zrezygnuje z aktorstwa dla muzyki. Pragnę śpiewać. Jeżeli nie teraz, to kiedy? Pytała w Dzień Dobry TVN.  Co na to fani telewizyjnych produkcji z udziałem Joanny?

Joanna Liszowska wypuściła swój pierwszy teledysk, który obecnie ma już ponad 260 tysięcy wyświetleń na YouTube i tym sposobem dołączyła do grona śpiewających aktorów. Czy ma szansę pójść w ślady, chociażby Stanisławy Celińskiej, która z powodzeniem śpiewa i gra? A może zrezygnuje z aktorstwa na rzecz muzyki?

Joanna Liszowska spełniła swoje marzenie

Piosenka Joanny Liszowskiej zyskuje na popularności, a fani zastanawiają się, jak wpłynie to na jej karierę i czym teraz będzie się zajmowała. Gwiazda pojawiła się w Dzień Dobry TVN i przyznała, że to właśnie muzyka była jej pierwszą miłością!

— Zawsze kochałam śpiewanie. Muzyka była moją pierwszą miłością i teraz postanowiłam się jej oddać! To gdzieś chodziło mi po głowie i grało w sercu i duszy. Chciałabym się podzielić tym z innymi — wyznała w programie. 

Śpiew zawsze był bliski aktorce, która już w 2001 roku wystąpiła na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, gdzie zajęła trzecie miejsce. Została też laureatką Festiwalu Interpretacji Piosenek Agnieszki Osieckiej w Sopocie i otrzymała Grand Prix na Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku. W 2007 roku wygrała drugą edycję programu Jak oni śpiewają.

Joanna Liszowska planuje rozwijać karierę muzyczną

Gwiazda nie powiedziała jednoznacznie, że zamierza porzucić aktorstwo dla kariery muzycznej. Obecnie pracuje nad kolejną serią popularnego serialu Przyjaciółki i gra w teatrze. W programie TVN wyznała, że pójdzie za ciosem i planuje wydać następne piosenki. Może to oznaczać, że na jakiś czas będzie musiała ograniczyć występy aktorskie.

Joanna Liszowska przyznała także, że dostaje zaproszenia na koncerty z jej udziałem. Już w sierpniu ma pojawić się na jednym z nich, gdzie będzie pełniła dwie role. Szczegółów na razie nie zdradziła.

ZOBACZ ZDJĘCIA JOANNY LISZOWSKIEJ:

Joanna Liszowska
instagram.com/joannaliszowskaofficial/

Joanna Liszowska wypuściła swój pierwszy teledysk.

Joanna Liszowska
instagram.com/joannaliszowskaofficial/

Aktorka chce więcej czasu poświęcić muzyce.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Michał Wiśniewski w nowej fryzurze! Planuje zmianę kariery?
  2. Marta Kaczyńska opublikowała zdjęcie z okazji Dnia Ojca. Internauci nie kryją zachwytu
  3. Tygodnik podaje, że mąż sprawił Ewie Farnej wyjątkowy prezent. Piosenkarka może czuć się bezpiecznie
  4. Kora: ”Nie mam kompleksów, gdy chodzi o nagość. Jeżeli ma się takie ciało, które można pokazać, dlaczego nie?”
  5. Małgorzata Kożuchowska – WIEK, FRYZURA, MĄŻ, INSTAGRAM, RODZINKA.PL

Źródło: dziendobry.tvn.pl

Poprzedni artykułCzym jeżdżą gwiazdy? Samochody są tak luksusowe, że aż można dostać zawrotów głowy
Następny artykułUpięcia długich włosów na wesele. 5 fryzur, którymi zachwycisz gości
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.