Joanna Liszowska: waga aktorki ciekawi wszystkich! Piękna gwiazda z burzą blond loków to prawdziwa seksbomba. Aktorka ma kształty bogini, których zazdroszczą jej tysiące kobiet w Polsce!

Gwiazda należy do tych kobiet, którym w krągłościach jest bardzo do twarzy. Aktorka od zawsze mówi, że nie ma kompleksów i nie lubi stosować drakońskich diet w celu zgubienia kilogramów. Dobrze czuje się w swojej skórze i nie zamierza się dla nikogo zmieniać. Joanna Liszowska: waga aktorki intryguje wielu. Ile waży gwiazda?

Joanna Liszowska: waga aktorki nieustannie się zmienia

Aktorka w przeszłości wielokrotnie była krytykowana za swoje krzykliwe kreacje, które nie zawsze były strzałem w dziesiątkę. Joanna Liszowska nie przejmuje się jednak negatywnymi komentarzami! Jest zapracowaną mamą dwójki dzieci i ma na głowie większe zmartwienia niż jej waga. Ile waży aktorka Przyjaciółek? Gwiazda przez lata na zmianę chudła i przybierała na wadze. Nie powstrzymuje jej to jednak przed zakładaniem szalonych kreacji i jaskrawych kolorów!

Ile waży Joanna Liszowska?

Aktorka w wywiadzie dla tygodnika Gwiazdy poinformowała, że nie ma kompleksów z powodu swojej wagi:

– Od zawsze jestem krytykowana za wygląd. Oczywiście głównie za kilogramy. Jak powtarzają to bez przerwy, to powstaje taki szum, że się go w ogóle nie słyszy. Jak nie można dogodzić wszystkim, to trzeba dogodzić sobie. Ja czuję się pięknie i atrakcyjnie, jako taka, a nie inna kobieta. Odkąd jestem mamą, nie przejmuję się błahostkami i zamierzam ubierać się tak, jak mi się podoba.

Joanna Liszowska: waga aktorki wciąż się zmienia. Media od lat donoszą o kolejnych zmianach w wyglądzie gwiazdy, która zdaje sobie nic z tego nie robić! Według portalu kobieta.wp.pl Joanna Liszowska w 2013 roku ważyła około 67 kilogramów. Póki aktorka zadowolona jest ze swojej figury i zdrowia, nie musi przejmować się swoją wagą. Ostatnio jednak postanowiła zadbać o ciało i zatrudniła trenera personalnego!

– Robię to dla siebie i w zgodzie ze sobą. Chciałabym zmieniać własne, nie najlepsze nawyki – wyznała aktorka w wywiadzie z magazynem Skarb.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

joanna liszowska: waga
instagram.com/joannaliszowskaofficial

Ile waży Joanna Liszowska? Gwiazda nie ukrywa, że nie ma żadnych kompleksów.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułFryzury komunijne. Najmodniejsze fryzury na ten wyjątkowy dzień
Następny artykułJak wyglądał Marcin Prokop w młodości? Zdjęcie, które pokazał dziennikarz wywołało skrajne komentarze
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.