Joanna Liszowska: wzrost piosenkarki zaskakuje. Wysoka blondynka od zawsze wzbudza zachwyt otoczenia. Mimo że mogłaby śmiało obyć się bez dodawania sobie centymetrów, gwiazda nie rezygnuje z noszenia szpilek. Nie zgadniecie, ile dokładnie mierzy! Ma bajeczne wymiary.

Jest utalentowaną aktorką, a jak się niedawno okazało — także piosenkarką. Mimo że nie można odmówić jej pracowitości i umiejętności, wygląd stanowi niewątpliwie wielki atut tej gwiazdy. Bujne blond włosy, długie nogi i idealne wymiary — to cała Joanna Liszowska. Wzrost stanowi tylko jeden z kolejnych walorów artystki. Chociaż nie powinna mieć żadnych kompleksów odnośnie do swojego ciała, lubi dodawać sobie kilka centymetrów za pomocą wysokich szpilek. Nie uwierzycie, ile naprawdę ma wzrostu. Odpowiedź wcale nie jest oczywista — na ekranie wygląda jak koszykarka! A w rzeczywistości?

Joanna Liszowska: wzrost jest jej atutem?

Wzrost może być sporym atutem w show-biznesie, ale wiele gwiazd już udowodniło, że bardziej niż liczba centymetrów liczy się talent oraz umiejętności. Na szczęście gwiazda serialu Przyjaciółki nie musiała sprawdzać, czy zdołałaby tak szybko zaistnieć, gdyby nie jej walory fizyczne. Przykuwa wzrok w każdej sytuacji!

Joanna Liszowska: wzrost aktorki jest bardzo wysoki. Jak ustalił portal wp.pl, gwiazda mierzy aż 175 centymetrów. Bez wątpienia wyróżnia się wśród koleżanek na planie serialu. Artystka świetnie zdaje sobie sprawę ze swoich mocnych stron. Lubi podkreślać długie nogi za pomocą krótkich sukienek i obcisłych spodni. Mimo że wiele kobiet na jej miejscu starałoby się unikać wysokich obcasów, żeby nie wydawać się zbyt wysokimi, Joanna Liszowska zupełnie nie zawraca sobie tym głowy. W wolne dni wybiera sportowe obuwie, ale kiedy przychodzi wieczór i udaje się na kolejną imprezę, obowiązkowo wkłada szpilki. 

Joanna Liszowska: wymiary aktorki się zmieniły?

Według informacji podanych przez portal wp.pl Joanna Liszowska waży obecnie 67 kilogramów. Co najciekawsze, ta sytuacja nie ulegnie zmianie jeszcze przez długi czas. Jak czytamy, producenci serialu pilnują, żeby aktorki wcielające się w role głównych bohaterek utrzymywały wagę i trzymała się z dala od zbyt intensywnych ćwiczeń oraz diet. Powód?

Joanna Liszowska nie może zbyt mocno schudnąć lub przytyć, ponieważ sceny do serialu nie są nagrywane chronologicznie. Gdyby gwiazda Polsatu zdecydowała się na dietę, doprowadziłaby do sytuacji, że odgrywana przez nią Patrycja Kochan-Jeleńska wyglądałaby za każdym razem zupełnie inaczej! Podobnych zaleceń muszą trzymać się pozostałe aktorki. Liszowska musi konsultować z twórcami Przyjaciółek nawet takie szczegóły jak zmiana fryzury! 

Joanna Liszowska: wzrost gwiazdy Polsatu jest dla niej powodem do dumy. Nic dziwnego, że tak bardzo dba o swój wygląd i starannie się ubiera — to naprawdę piękna kobieta, która wie, jak podkreślać swoje atuty!

ZOBACZ ZDJĘCIA JOANNY LISZOWSKIEJ:

joanna liszowska: wzrost
fot. instagram.com @joannaliszowskaofficial

Joanna Liszowska: wzrost gwiazdy wzbudza zachwyt. Jest bardzo wysoka. 

joanna liszowska: wzrost
fot. instagram.com @joannaliszowskaofficial

Joanna Liszowska lubi podkreślać swój wzrost i długie nogi za pomocą odpowiednich kreacji. 

joanna liszowska: wzrost
fot. instagram.com @joannaliszowskaofficial

Mimo wysokiego wzrostu Joanna Liszowska nie rezygnuje ze szpilek. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Doda ujawniła sekrety swojej diety. Dzięki niej tak świetnie wygląda
  2. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem 
  3. Oliwia Bieniuk na Openerze w stylizacji droższej niż bilet! Wiemy, gdzie kupiła kurtkę!
  4. Halina Skoczyńska zmarła nagle i niespodziewanie w 2016. Była gwiazdą „Rodzinki.pl”
  5. Makijaż imprezowy 2019. Najmodniejsze kolory cieni i szminek
  6. Jaką dietę stosuje Michał Szpak? Pokazał swoje ulubione produkty, nie jest to zdrowe jedzenie
  7. Jak pozbierać się po rozstaniu? 8 rad, które pomogą przetrwać ci ciężki czas

źródło: wp.pl

Poprzedni artykułDominika Gwit śpiewa wielki przebój Edyty Górniak. Bajecznie pozytywne wideo podbija Internet
Następny artykułNaga modelka weszła do kościoła i zrobiła sobie zdjęcie. „Moja nagość nie obraża Boga”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.