Joanna Liszowska z mężem stanowią udaną parę. Mężczyzna to wpływowy i bogaty biznesmen ze Szwecji. Chociaż nie było idealnie, na parę czeka w tym roku dziesiąta rocznica ślubu. Jak wyglądała historia ich znajomości? 

Niektóre aktorki wiążą się z kolegami z planu, inne zakochują się w mężczyznach, którzy nie mają nic wspólnego z show-biznesem. Chociaż pozornie różni ich wszystko, Joanna Liszowska z partnerem są razem już prawie od dekady. Ona jest Polką, on – Szwedem. Ona zdobyła sławę jako aktorka, a on – biznesmen i  właściciel firmy budowlanej. Poznaj historię małżeństwa Joanny Liszowskiej. 

Joanna Liszowska z mężem: kim jest Ola Serneke?

Joanna Liszowska i Ola Serneke poznali się w 2009 roku, a już 24 lipca 2010 roku odbył się ich huczny ślub. Narzeczeni wybrali na miejsce ceremonii katedrę św. Marcina i Mikołaja w Bydgoszczy. Michał Piróg, Katarzyna Zielińska, Piotr Zelt oraz Katarzyna Skrzyneczka to tylko część osób, które bawiły się na weselu pięknej aktorki. 

Ola Serneke jest szwedzkim milionerem, właścicielem firmy budowlanej Bygg & Konsult AB. Jak informuje pl.wikipedia.org, jego majątek ma wynosić aż 165 milionów koron szwedzkich, co daje około 19 milionów euro. Po roku małżeństwa na świat przyszła ich pierwsza córka o imieniu Emma, a dwa lata później – Stella. Małżonkowie są zmuszeni przez sporą część roku żyć oddzielnie, ponieważ Serneke pracuje w Szwecji, a jego żona w Polsce. 

Jak informuje portal gala.pl, w 2017 roku Joanna Liszowska z mężem mieli przeżywać poważny kryzys. Jego powodem miały być trudności wynikające ze związku „na odległość”. Liszowska rzekomo czuła zmęczenie faktem, że przez cały czas musi dzielić uwagę między Szwecję a Polskę. Na szczęście parze ostatecznie udało się zażegnać trudności!

Co robi Joanna Liszowska?

O Joannie Liszowskiej od niedawna znowu jest głośno w mediach. Jeden z powodów to występ aktorki w filmie Całe szczęście, a drugi – metamorfoza, której poddała swoją fryzurę.

Liszowska, jedna z najsłynniejszych polskich blondynek, zdecydowała się na wyprostowanie oraz przefarbowanie swoich loków. Tym razem zdecydowała się na ciemny brąz. Fryzura wywołała wielki zachwyt fanów. Nie brakowało nawet głosów, że aktorka wygląda jeszcze lepiej niż wcześniej! 

Jak podoba wam się Joanna Liszowska z mężem? Gratulujemy parze nachodzącej rocznicy ślubu!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

joanna liszowska z mężem
fot. instagram.com @joannaliszowskaofficial

Joanna Liszowska z mężem są razem już prawie od dziesięciu lat. Kiedy się poznali?

joanna liszowska z mężem
fot. instagram.com @joannaliszowskaofficial

Para zdecydowała się na małżeństwo po zaledwie roku znajomości.

joanna liszowska z mężem
fot. instagram.com @joannaliszowskaofficial

Joanna Liszowska z mężem dzielą swój czas między Polskę a Szwecję.

joanna liszowska z mężem
fot. instagram.com @joannaliszowskaofficial

Ola Serneke i Joanna Liszowska mają dwie córki: Emmę i Stellę.

Joanna Liszowska z mężem: zobacz zdjęcia pary!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Martyna Wojciechowska apeluje o pomoc! Zostało raptem kilka dni, a potrzebne są duże pieniądze
  2. Gdzie mieszka Anna Seniuk? Aktorka ma prawdziwą górską chatę
  3. Co lubi kot? 8 rzeczy, które koty uwielbiają najbardziej na świecie
  4. Gdzie jest ciepło w marcu? Kraje idealne na wakacje w marcu

źródła: gala.pl, pudelek.pl

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułPolki kochają styl Małgorzaty Kożuchowskiej! Gwiazda uwielbia drogie marki
Następny artykułKim jest Maciej Pela? Mąż Agnieszki Kaczorowskiej to utalentowany tancerz
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.