Joanna Liszowska: dzieci są jej dumą, dlatego aktorka w końcu postanowiła pochwalić się zdjęciem ukochanych córek na Instagramie. Dziewczynki są bardzo podobne do sławnej mamy — to po niej mają bujne blond loki i szczery uśmiech. Jak mają na imię? Czy podobnie jak mama wybiorą artystyczną ścieżkę kariery?

Joanna Liszowska: dzieci są dla niej najważniejsze, a ich bezpieczeństwo to podstawa, dlatego nie pokazuje w mediach społecznościowych twarz córek. Nikt się nie spodziewał, że gwiazda serialu Przyjaciółki pochwali się swoimi pociechami na Instagramie. Aktorka nie ma w zwyczaju udostępniania zdjęć dotyczących jej życia prywatnego. 

Jak nazywają się córki Joanny Liszowskiej?

Córki Joanny Liszowskiej nazywają się inaczej niż większość rówieśniczek. Pociechy aktorki mają na imę Emma i Stella. Ile lat mają dzieci Joanny Liszowskiej? Starsza Emma ma siedem lat, a jej siostra jest od niej o dwa lata młodsza. Obie córki są owocem związku aktorki z milionerem Olą Serenkem. Stąd dość nietypowe jak na polskie standardy, imiona dziewczynek- w końcu w połowie są Szwedkami.

Ola Serenke to znany w Szwecji biznesmen. Ślub milionera i gwiazdy serialu Przyjaciółki był wielkim wydarzeniem, pojawiło się na nim wiele osobistości polskiego show-biznesu. Sielanka trwała siedem lat, w 2017 roku para postanowiła się rozwieść.  Informacja o rozstaniu, która obiegła świat pod koniec poprzedniego roku zszokowała wszystkich. Byli małżonkowie nie skomentowali wydarzenia i nie odnieśli się do plotek, Joanna na swoim Instagramie poprosiła o uszanowanie ich prywatności. 

Dobro dzieci jest najważniejsze 

Pomimo konfliktu interesów i osobowości, z jakim zderzyła się polsko-szwedzka para, utrzymują przyjacielskie kontakty. Byli małżonkowie dbają o dobro córek i nie chcą, aby wychowywały się bez któregoś z rodziców, dlatego dzielą się opieką nad dziewczynkami po połowie. 

Joanna Liszowska: dzieci są do niej niesamowicie podobne! Jak wyglądają? 

Gwiazda serialu Przyjaciółki nie zdecydowała się na pokazanie twarz swoich córek. Dba o ich prywatność i bezpieczeństwo. Jednak mimo wszystko chciała pochwalić się szczęściem, jakie daje jej rodzicielstwo. Zdjęcie dwóch sióstr trzymających się za rękę na placu zabaw podpisała Piękna miłość, piękna pogoda..oj ciepło…w sercu.

Wystarczyło tak niewiele, aby rozczulić fanów! Pomimo tego, że dziewczynki na każdym zdjęciu są odwrócone, ich podobieństwo do matki jest niezaprzeczalne. Bez wątpienia to właśnie po Joannie odziedziczyły bujne blond loki. 

Zobaczcie zdjęcia, które gwiazda serialu Przyjaciółki wrzuciła na Instagrama:

Joanna Liszowska: dzieci
instagram.com/joannaliszowskaofficial

Joanna pochwaliła się zdjęciem z wakacji.

Joanna Liszowska: dzieci
instagram.com/joannaliszowskaofficial

To zdjęcie rozczuliło fanów! Joanna Liszowska: dzieci bez wątpienia gęste blond włosy zawdzięczają matce. 

Joanna Liszowska: dzieci
eska.pl

Joanna Liszowska z byłym mężem- ojcem jej obu córek. ZŁE OPIS

Joanna Liszowska: dzieci
instagram.com/joannaliszowskaofficial

Kolejne zdjęcie z wakacji. Siostry są nierozłączne. 

Joanna Liszowska: dzieci
instagram/joannaliszowskaofficial

Emma i Stella oprócz tego, że są siostrami są też dla siebie najlepszymi przyjaciółkami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Emerycie, już od października Twoja emerytura może być znacznie wyższa. Jest jednak kilka warunków
  2. Gwiazda kina Ina Benita sfingowała własną śmierć. Zrobiła to z miłości?
  3. Gwiazda „Na Wspólnej” urodziła! Pokazała słodkie zdjęcie maluszka
  4. Broszki to znak rozpoznawczy Beaty Szydło. Podobno ma ich ponad 50
  5. Najpiękniejsza dziewczynka świata skończyła 18 lat. Czy wciąż zachwyca urodą?
  6. Czapki z głów. Za to co wczoraj w Sopocie dla Kory zrobił Michał Szpak
Poprzedni artykułZnana piosenkarka miała doświadczyć przemocy ze strony męża. Po latach wyznała całą prawdę
Następny artykułBezdomna kotka przyszła na posterunek policji. Funkcjonariusze zareagowali natychmiast
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.