W ostatnim czasie na gwiazdy przyjmujące oferty pracy w TVP nie spotykają się z miłymi komentarzami. Augustin Egurrola, który został nowym jurorem w programie „Dance, Dance, Dance” również musiał mierzyć się z ostracyzmem. Niespodziewanie o całej sprawie wypowiedziała się Joanna Moro.

Gwiazdy mogą czuć napór nie tylko ze strony kolegów, ale również widzów, którzy bardzo niepochlebnie wypowiadają się o osobach przyjmujących oferty pracy w telewizji publicznej.

Joanna Moro wypowiedziała się o przenosinach Augustina Egurroli do TVP. Niespodziewana reakcja

Od paru tygodni gwiazdy przyjmujące oferty pracy w TVP nie mają łatwo. Najpierw odium spadło na Joannę Jędrzejczyk, która niedawno pochwaliła się przyjęciem oferty pracy w telewizji publicznej.

Kiedy pojawiło się podobne ogłoszenie ze strony Augustina Egurroli, w internecie rozgorzały kolejne dyskusje.

Fala krytyki, która na niego spadła, została skomentowana również przez Joannę Moro. Aktorka przewrotnie odniosła się do sprawy.

Na swoim InstaStories Moro zamieściła krótkie filmiki, na których gratulowała Egurroli nowej posady.

Agustin, gratulację. Widziałam „Pytanie na śniadanie”. No super – mówiła na nagraniu, a następnie przytuliła stojącego obok niej słynnego choreografa.

Zobaczymy, co się będzie działo – odpowiedział koleżance Egurrola.

W jej filmiku można było również przeczytać, że „został nagrany przed tą całą medialną lawiną życzliwych kolegów”.

Augustin Egurrola milczy w sprawie zarzutów

Augustin Egurrola wciąż milczy w sprawie zarzutów związanych z pracą w TVP. Zamiast tego zamieścił w mediach społecznościowych cytat z Agnieszki Osieckiej.

Myślałam, że zawsze będziemy młodzi, że świat poczeka. Nic nie poczekało. Nie odkładajcie na później piosenek, egzaminów, dentysty, a przede wszystkim nie odkładajcie na później miłości – napisał.

Dodatkowo w opisie zdjęcia dodał: „nic nie poczeka”.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [plotek.pl]