Joanna Moro w ciąży! Aktorka opublikowała wpis, w którym przyznała, że spekulacje dotyczące jej trzeciej ciąży są prawdziwe! Gwiazda cieszy się, że wkrótce jej rodzina się powiększy: Czuję się doskonale — napisała na Instagramie.

Joanna Moro w ciąży podzieliła się uroczym zdjęciem, na którym zasłania brzuch piłką. Dodała wpis, w którym potwierdziła, że spodziewa się dziecka i zdradziła, że z jej zdrowiem wszystko jest w porządku. To wspaniała nowina dla jej fanów, którzy już od pewnego czasu dopytywali o kolejnego członka rodziny gwiazdy.

Joanna Moro w ciąży

W wiadomości zamieszczonej na Instagramie aktorka napisała, że oczywiście bardzo cieszy się z kolejnej ciąży. Obecnie przebywa w rodzinnym domu na Litwie i to tam zdecydowała, że nadeszła odpowiednia pora, aby potwierdzić wspaniałe wieści.

– Jestem w trzeciej ciąży. Czuje się doskonale, jesteśmy zdrowi, cieszymy się, że rodzina wkrótce się powiększy. Na ten moment mogę tylko tyle zdradzić, bowiem chciałabym zachować dla siebie i moich najbliższych trochę prywatności w tak ważnym dla nas czasie — napisała gwiazda.

Tym samym Joanna Moro w końcu potwierdziła informacje, które pojawiły się w mediach już kilka tygodni temu. Do tej pory ani ona, ani jej mąż Mirosław Szpilewski nie zabierali głosu w tej sprawie. Teraz już wiemy, że aktorka urodzi w 2020 roku!

Joanna Moro: dzieci

Joanna Moro jest już mamą dwóch chłopców: 9-letniego Mikołaja i 6-letniego Jeremiego, których ojcem jest jej mąż, inżynier Mirosław Szpilewski. Fani aktorki są niezwykle podekscytowani informacją o kolejnym członku rodziny.

– Piękna informacja, gratuluję!

– Gratulacje! Ma pani już dwóch synów, to może teraz córeczka? – piszą.

Joanna Moro nigdy nie ukrywała, że marzy jej się duża rodzina. Obecnie coraz częściej poświęca się bliskim niż pracy, ale nie wiadomo jeszcze, czy planuje dłuższą przerwę w karierze. Na pewno wkrótce podzieli się swoimi planami!

ZOBACZ ZDJĘCIA JOANNY MORO:

JOANNA MORO W CIĄŻY
instagram.com/joannamoro.official

Joanna Moro potwierdziła doniesienia o trzeciej ciąży.

JOANNA MORO W CIĄŻY
instagram.com/joannamoro.official

Gwiazda zdradziła, że czuje się dobrze. Jest szczęśliwa, bo zawsze marzyła o dużej rodzinie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Samolot Pink stanął w płomieniach. Uderzył w ziemię przy lądowaniu
  2. Małgorzata Kożuchowska znika z TVN? Podjęto decyzję o emisji jej nowego serialu „Motyw”
  3. Agata Duda jest pierwszą damą już 4 lata. Zobaczcie, jak się zmieniła, nie przypomina dawnej siebie
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala
Poprzedni artykułJak pić mniej? Powstały specjalne kieliszki, które ograniczą ilość spożywanego alkoholu
Następny artykułKolejne oskarżenia w stronę prowadzącego „Tęczowego Music Boxa”: „Dobrał się do mnie, gdy miałam 10 lat”
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.