Joanna Moro w ciąży nie może już się doczekać, kiedy powita na świecie swoje kolejne maleństwo. Gwiazda serialu Barwy szczęścia przygotowuje się do powitania na świecie nowego członka rodziny. Znajoma aktorki zdradziła imię i płeć dziecka w rozmowie z magazynem Rewia. Jest przepiękne i ma dla przyszłej mamy wyjątkowe znaczenie. 

Kolejna gwiazda serialu Barwy Szczęścia będzie zmuszona zrobić sobie przerwę od grania z powodu powiększenia rodziny! Najpierw wszyscy gratulowali Malwinie Buss, a teraz okazało się, że jej koleżanka z planu także spodziewa się dziecka. Joanna Moro w ciąży snuje plany związane z kolejnym maleństwem. Magazyn Rewia dotarł do znajomej aktorki, która przyznała, że Moro zdążyła poznać płeć maleństwa, a nawet wybrała imię! Pozostanie wierna tradycji, a może postawi na coś bardziej nietypowego? My znamy odpowiedź! 

Joanna Moro w ciąży: urodzi syna czy córkę?

Joanna Moro wielokrotnie wspominała, że wartości rodzinne zajmują ważne miejsce w jej życiu. Gwiazda ogromnie troszczy się o swoich trzech mężczyzn — męża Mirosława Szpilewskiego oraz synów Mikołaja i Jeremiego. Teraz okazało się, że aktorka urodzi kolejnego chłopca — a może spełni się jej marzenie o córeczce? My już wiemy!

Znajoma aktorki przyznała w rozmowie z magazynem Rewia, czy tym razem na świat przyjdzie syn, czy córka. Joanna Moro w ciąży czeka na dziewczynkę! Plotki na temat jej błogosławionego stanu krążyły wśród fanów już od dawna. Jednak jak podaje wp.pl, dopiero niedawno informacja została potwierdzona przez magazyn Show.

Podczas swoich poprzednich ciąż Moro bardzo długo pozostawała aktywna zawodowo. Teraz gwiazda serialu Barwy szczęścia zdecydowała się trochę przystopować, szczególnie że ma już pod opieką dwóch małych chłopców. Na szczęście aktorka zawsze będzie mogła liczyć na pomoc swojej mamy, która opiekuje się Mikołajem i Jeremim, kiedy jest na planie zdjęciowym. 

Jak Joanna Moro nazwie dziecko?

Jak możemy przeczytać w magazynie Rewia, Joanna Moro rozważa dla córeczki dwa imiona. Aktorka chciałaby uczcić najbliższe sobie kobiety — mamę Jolantę albo babcię Janinę i to właśnie po jednej z nich nazwać swoją pociechę. 

— Moim zdaniem zwycięży tradycja i dziewczynka odziedziczy imię po jej mamie Jolancie albo babci Janinie — wyjawiła znajoma Joanny Moro. 

Joanna Moro w ciąży ma naprawdę twardy orzech do zgryzienia! Na razie pozostaje nam czekać na ostateczną decyzję gwiazdy TVP. Aktorka na razie nie ujawniła, kiedy prawdopodobnie nastąpi rozwiązanie. Internauci wnioskują na podstawie zdjęć, że prawdopodobnie Moro jest dopiero w pierwszym trymestrze

To wspaniała wiadomość, że kolejna aktorka zostanie szczęśliwą mamą. Joanna Moro w ciąży wygląda promiennie i cieszy się, że spełnią się jej marzenia o córeczce. Gratulujemy!

ZOBACZ ZDJĘCIA JOANNY MORO W CIĄŻY:

joanna moro w ciąży
fot. instagram.com @joannamoro.official

Joanna Moro w ciąży wybrała już imię dla swojej najmłodszej pociechy. 

joanna moro w ciąży
fot. instagram.com @joannamoro.official

Gwiazda TVP prawdopodobnie nazwie swoją córkę Jolanta albo Janina. 

joanna moro w ciąży
fot. instagram.com @joannamoro.official

Joanna Moro w ciąży wygląda naprawdę pięknie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Magda Gessler rozpływa się nad Anną Muchą. Opublikowała jej najnowsze zdjęcie
  2. Dorota Wellman kiedyś. Jak wyglądały początki jej kariery?
  3. Gdzie pojechać z dzieckiem na weekend? 6 najlepszych atrakcji dla dzieci w Polsce
  4. Bianca Devins nie żyje. Zamordował ją chłopak i udostępnił zdjęcie jej ciała
  5. Mezo zostanie ojcem! Raper i Weronika Radzimowska spodziewają się dziecka

źródła: Rewia, Show, wp.pl

Poprzedni artykułKrystyna Pawłowicz odchodzi z polityki! Podziękowała Jarosławowi Kaczyńskiemu za 8 wspólnych lat
Następny artykułJakie okulary przeciwsłoneczne wybrać? Ponadczasowe modele, które podkreślają urodę
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.