Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Opozda trafiła do szpitala. Po wyjściu opublikowała poruszający komunikat
Kamil Olek
Kamil Olek 18.08.2021 20:22

Joanna Opozda trafiła do szpitala. Po wyjściu opublikowała poruszający komunikat

Joanna Opozda
screen / instagram.com/asiaopozda

Medialna wrzawa po szybkim ślubie Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego zaczęła powoli przycichać. Zgodnie z niedawnymi doniesieniami aktorska para miała już wypoczywać na Madagaskarze w ramach miesiąca miodowego. Plany zostały prawdopodobnie pokrzyżowane. Co się stało?

Joanna Opozda o swoim stanie zdrowia

Wszystko wskazywało na to, że Asia i Antek byli w pełni przygotowani do wylotu na rajską, afrykańską wyspę.

– Rodzice Joanny Opozdy kupili […] kompleks hotelowy, który ruszył na początku sierpnia. Przyszli małżonkowie zaplanowali tam miesiąc miodowy – napisało jeszcze przed ślubem „Życie na gorąco”.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jak jednak przyznała na Instagramie nowa pani Królikowska, niedawno… opuściła ona szpital. Potwierdziła tym samym niedawne doniesienia, na wykonanych jakiś czas temu zdjęciach Joanny widać było bowiem charakterystyczną, medyczną opaskę.

-Drodzy, pytanie co ze mną i czy ta opaska, którą mam na ręce, jest ze szpitala? Nie chciałam o tym mówić, ale to prawda, byłam w szpitalu kilka dni. Jak widać, nic się nie ukryje przed światem — poinformowała aktorka.

Nie wiadomo jednak, czym dokładnie spowodowana była wizyta aktorki w szpitalu. Asia poinformowała jednak, że z placówki wyszła ledwo żywa i od razu na swojej drodze spotkała paparazzi.

Zdaniem Opozdy ich wielkie zainteresowanie nie pozwala jej cieszyć się w spokoju nowym etapem życia. Joanna poinformowała, że w dniu jej ślubu fotoreporterzy dosłownie deptali jej po piętach.

– Paparazzi za wszelką cenę próbowali zniszczyć nam ten dzień […]. Nie podoba mi się to wszystko i naprawdę nie wiem już sama jak mam z tym walczyć – wyznała, odnosząc się do dnia wesela.

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Źródło: Pomponik

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Krzysztof Jackowski miał wizję. Twierdzi, że PiS niedługo odda władzę