Joanna Opozda z partnerem stanowią parę jak z obrazka. Niedawno postanowili przenieść swój związek na kolejny poziom. Mężczyzna oświadczył się pięknej aktorce, a ona się zgodziła. Kim jest ten szczęśliwiec? Zapłacił prawdziwą fortunę za pierścionek zaręczynowy!

To wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów serialu Pierwsza miłość. Joanna Opozda z partnerem postanowili wziąć ślub! Kim jest wybranek pięknej aktorki? W przeciwieństwie do wybranki nie związał swojej ścieżki zawodowej z show-biznesem. Co robi na co dzień? Ma bardzo poważne zajęcie, w którym odnosi spektakularne sukcesy. Narzeczona może być z niego dumna!

Joanna Opozda z partnerem: jak wyglądały ich zaręczyny?

Jak informuje portal fakt.pl, Joanna Opozda z partnerem zaręczyli się podczas wakacyjnego wyjazdu na Sardynię. Mężczyzna miał starannie zaplanować przebieg wieczoru zaręczynowego. Wszystko odbyło się w bardzo romantycznych okolicznościach. 

– Jadąc na wakacje na Sardynię, Asia nie spodziewała się oświadczyn. Nareszcie czuje się jak księżniczka. Narzeczony obiecał Asi, że po ślubie wyprowadzą się z Polski i będą wieść luksusowe życie, co bardzo jej imponuje. Mówi, że chciałaby wziąć ślub jeszcze w tym roku – fakt.pl cytuje znajomego pięknej aktorki. 

Według informacji gala.pl pierścionek zaręczynowy, który otrzymała Joanna Opozda od ukochanego, jest wart sto tysięcy złotych. Najwyraźniej narzeczony Joanny Opozdy uwielbia rozpieszczać swoją ukochaną wyszukanymi prezentami.  

Kim jest partner Joanny Opozdy?

Partner Joanny Opozdy jest odnoszącym sukcesy biznesmenem. Aktorkę i jej wybranka ma dzielić spora różnica wieku, jednak żadnej ze stron to absolutnie nie przeszkadza. Chociaż Opozda pochwaliła się na portalach społecznościowych kilkoma zdjęciami w towarzystwie narzeczonego, jego dokładna tożsamość pozostaje zagadką. 

Joanna Opozda wcześniej była związana z Kamilem Kuroczko. Para poznała się podczas wspólnego udziału w programie Taniec z gwiazdami. Chociaż zajęli dopiero ósme miejsce, wygrali… miłość! Niestety, ostatecznie para rozstała się po długim kryzysie. Według jastrzabpost.pl powodem miała być niemożność pogodzenia przez zakochanych pracy z życiem osobistym. W końcu aktorka i tancerz poczuli się zmęczeni związkiem na odległość.

Na szczęście śliczna aktorka ma rozterki miłosne już za sobą. Joanna Opozda z partnerem szykują się do ślubu i są bardzo szczęśliwi. Życzymy im wszystkiego najlepszego!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

joanna opozda z partnerem
fot. instagram.com @asiaopozda

Joanna Opozda z partnerem zaręczyli się w romantycznych okolicznościach!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułPrzepowiednie 2019. Czy wizja końca świata, której doświadczyła sławna Polka zaczyna się sprawdzać?
Następny artykułKim jest mąż Barbary Kurdej-Szatan? Poznajmy wszystkie jego sekrety
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.