Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Przetakiewicz wspomina Jana Kulczyka. Pierwszy raz zdradziła powód rozpadu ich związku
Angelika Bielska
Angelika Bielska 29.06.2020 15:33

Joanna Przetakiewicz wspomina Jana Kulczyka. Pierwszy raz zdradziła powód rozpadu ich związku

Joanna Przetakiewicz
fot. TRICOLORS/East News Yin Gang/Xinhua News/East News

Joanna Przetakiewicz z sentymentem i sympatią wspomina zmarłego Jana Kulczyka. Projektantka i założycielka popularnej marki La Mania, obecnie, po wielu przejściach damsko-męskich, związała się z Rinke Rooyensie. Nadal jednak nie może się pogodzić z odejściem Jana Kulczyka, z którym spędziła aż 10 lat. Gwiazda pierwszy raz publicznie zdradziła powód rozpadu ich związku.

Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk tworzyli bardzo wpływową parę, która często bywała na salonach. W związku, z czym ich rozstanie także było na językach wszystkich. Po 10 latach wspólnego życia postanowili się rozejść i obrać inną ścieżkę. Słynna projektantka opowiedziała o tej relacji w programie Gwiazdy bez maski.

Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk

Sławna projektantka wciąż nie może się pogodzić ze śmiercią byłego partnera. Polski przedsiębiorca odszedł 29 lipca 2015 roku. Przetakiewicz bardzo przeżyła to wydarzenie. W szczerej rozmowie opowiedziała o ich wyjątkowej relacji.

To był bardzo ważny mężczyzna w moim życiu, bo nie dość, że był moim mentorem i mnóstwo się od niego nauczyłam, to był moją ogromną miłością, wsparciem. Oprócz miłości i ekscytacji, tam było też dużo przyjaźni, partnerstwa i wsparcia – powiedziała projektantka, jak podaje portal gwiazdy.wp.pl.

  1. Jak mogą wyglądać wyniki w II turze wyborów? Pierwsze sondaże mocno zaskakują
  2. Przez polską wieś przeszło tsunami? Mieszkańcy przeżyli koszmar, wszyscy uciekali w popłochu
  3. Porażająca agresja w jednym z autobusów. Pasażerowie bali się odezwać, przeżyli chwile grozy

Nagłe rozstanie wpływowej pary

Powód rozstania tej pięknej pary jest dość zaskakujący. Jak się okazało, było nim zbyt intensywne tempo życia. Projektantka na pierwszym miejscu stawiała swojego partnera. Jednak gdy otworzyła La Manię, w dużej mierze poświęciła się pracy. Równowaga została zachwiana, ciężko było wszystko pogodzić.

Joanna Przetakiewicz może pochwalić się bogatym życiem miłosnym. Ze swoim pierwszy mężem była aż 14 lat. Wzięła ślub jako młoda kobieta, mając zaledwie 20 lat. Jej kolejny związek – z Janem Kulczykiem, przetrwał aż 10. Obecnie projektantka jest w szczęśliwym związku z Rinke Rooyensie. Jednak w jej sercu na zawsze pozostaną wspomnienia z przeszłości.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Joanna Przetakiewicz

Projektantka jest w szczęśliwym związku z Rinke Rooyens.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Andrzej Duda niepocieszony? Na wiecu zabrakło jednej, bardzo ważnej osoby
  2. Agata Duda zabrała głos po ogłoszeniu wyników wyborów. Pierwsza Dama wykrzyczała mocne słowa
  3. Przez 19 lat małżeństwa skrywała ogromną tajemnicę. Kiedy syn odkrył porażającą prawdę, było już za późno
  4. Zwrócili rowerzyście uwagę, nie mogli przewidzieć reakcji. Wstrząsające nagranie, mężczyzny poszukuje policja
  5. Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Zofia Karpiel-Bułecka
  6. Podliczono głosy z 99% komisji. Kolejna zadziwiająca zmiana w wynikach wyborów, nie wszyscy są zadowoleni

Źródło: gwiazdy.wp.pl