Joanna Przetakiewicz: partner gwiazdy jest znanym producentem telewizyjnym, który zawładnął sercem 51-letniej projektantki. Właścicielka marki La Mania przez jakiś czas po śmierci swojego wieloletniego partnera Jana Kulczyka, była samotna. Gwiazda jednak ostatnio odnalazła nową miłość. Kim jest mężczyzna, który podbił jej serce?

Joanna Przetakiewicz: partner celebrytki pojawił się u jej boku po raz pierwszy we wrześniu tego roku. Parę mogliśmy podziwiać na czerwonym dywanie podczas Balu TVN. Media od razu zainteresowały się nowym związkiem Przetakiewicz, która długo po śmierci Kulczyka z nikim się nie wiązała. Kim jest nowy partner gwiazdy? 

Joanna Przetakiewicz: partner projektantki to Rinke Rooyens

Joanna Przetakiewicz: partner projektantki jest producentem telewizyjnym pochodzenia holenderskiego. Zakochani znali się już od dawna, jednak dopiero parę miesięcy temu wybuchło między nimi uczucie. Rinke Rooyens od lat prowadzi firmę Rochstar S.A, odpowiedzialną za produkcję takich programów, jak Szymon Majewski Show, Gwiazdy tańczą na lodzie czy Mamy Cię. Prowadzi również swoje własne programy Rinke. Za kratami oraz Rinke. Na krawędzi.

Joanna Przetakiewicz: partner gwiazdy nie jest zupełnie obcy mediom, w życiu publicznym jest obecny już od dawna. Rinke Rooyens w 1998 roku poślubił Kayah, z którą ma 20-letniego syna, Rocha. Rooyens i Kayah rozwiedli się w 2010 roku, po latach separacji. W 2010 roku producent poślubił telewizyjną stylistkę, Malwinę Wędzikowską (siostrę Anny Wędzikowskiej), jednak po pięciu latach małżeństwa, para rozwiodła się. Serce Rinke podbiła w 2017 roku aktorka Katarzyna Wołejnio, jednak ten związek również nie przetrwał długo. Teraz Rinke jest zakochany po uszy w Joannie Przetakiewicz, o czym możemy się przekonać patrząc na zdjęcia pary.

Joanna Przetakiewicz znów jest zakochana!

Za zakochanymi pierwsze wspólnie spędzone Święta. Projektantka pochwaliła się świątecznymi zdjęciami na swoim Instagramie, gdzie nie stroni od dzielenia się szczegółami z jej życia prywatnego. Wiadomo też, że para spędziła razem Sylwestra na nartach w Szwajcarii – gwiazda podzieliła się tamtejszymi górskimi widokami w social mediach. Przetakiewicz często publikuje romantyczne zdjęcia ze swoim partnerem, zarówno te zrobione w domowym zaciszu, jak i te z podróży czy czerwonych dywanów. Pokazuje też, że nowy partner uwielbia zasypywać ją prezentami.

Joanna Przetakiewicz: partner właścicielki marki La Mania jest prawdziwym romantykiem! Ostatnio gwiazda podzieliła się na swoim Instagramie zdjęciem, na którym dosłownie tonie w morzu czerwonych róż. Rinke Rooyens bez wątpienia zawrócił w głowie Przetakiewicz. Trzymamy kciuki za tę parę!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

joanna przetakiewicz partner
Fot.instagram.com @joannaprzetakiewicz

Para chętnie dzieli się prywatnymi zdjęciami w social mediach.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMaffashion i Czarek. Historia miłości influencerki i youtubera
Następny artykułO której leci M jak Miłość? Najpopularniejszy serial w Polsce
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.