Joanna Przetakiewicz w młodości wyglądała zupełnie inaczej niż obecnie! Gwiazda opublikowała zdjęcia sprzed lat i zaskoczyła fanów. Internauci przecierają oczy ze zdumienia. Czas zadziałał na jej korzyść? Niewiele polskich gwiazd przeszło aż taką przemianę.

Joanna Przetakiewicz w młodości wywołała ogromną sensację na Instagramie. Nikt nie spodziewał się, że gwiazda opublikuje zdjęcia, na których nie przypomina siebie! Metamorfoza, jaką przeszła, jest spektakularna. Sama Joanna nie może w nią uwierzyć!

Joanna Przetakiewicz w młodości

Joanna Przetakiewicz opublikowała zdjęcia, które przesłała jej dawna przyjaciółka. Archiwalne fotografie ujawniły ogromną przemianę, jaką na przestrzeni lat przeszła polska projektantka. Ciemne włosy, subtelny makijaż i oryginalny styl sprawiły, że gwiazda zażartowała, że sama mogłaby mieć problem z rozpoznaniem siebie.

Joanna Przetakiewicz dziś jest pewną siebie kobietą z ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie, dlatego nie miała problemu z opublikowaniem zdjęć sprzed lat. Tym samym kolejny raz zaimponowała kobietom, które śledzą jej profil w poszukiwaniu inspiracji. Każdego dnia dziesiątki obserwatorek dziękują jej za szczerość, naturalność i motywację. Tym razem kolejny raz podbiła ich serca!

Joanna Przetakiewicz: metamorfoza

Zdjęcia, na których Joanna Przetakiewicz ma jedynie 14. lat stały się hitem Internetu. Gwiazda zupełnie zmieniła swój wizerunek i z wiekiem wygląda coraz lepiej. Czas jest dla niej wyjątkowo łaskawy, ale metamorfoza to także efekt ciężkiej pracy nad sobą.

Musisz najpierw zadbać o siebie, aby zadbać o innych, nie odwrotnie. Tak jak najpierw sobie trzeba założyć maskę tlenową w samolocie — pisała jakiś czas temu na Instagramie.

Joanna Przetakiewicz z dbaniem o siebie radzi sobie świetnie. Jest perfekcjonistką, dlatego w ciągu lat starała się wyglądać coraz lepiej. Zawsze znajduje czas na siłownię i fryzjera. Dziś jej niemal idealny wygląd zachwyca, a pewność siebie dodaje jej uroku.

ZOBACZ ZDJĘCIA JOANNY PRZETAKIEWICZ:

Joanna Przetakiewicz w młodości
instagram.com/joannaprzetakiewicz

Joanna Przetakiewicz opublikowała zdjęcia, na których miała kilkanaście lat.

Joanna Przetakiewicz w młodości
instagram.com/joannaprzetakiewicz

Projektantka przeszła spektakularną metamorfozę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje 29-letnia modelka ”Playboya” Zmarła niespodziewanie po zażyciu nieznanej substancji
  2. Ile wzrostu ma Aleksandra Kwaśniewska? Gwiazda jest bardzo drobna i wyjątkowo szczupła
  3. Anna Mucha nie może wrócić do kraju. Aktorka opowiedziała o dramacie na lotnisku w Chinach
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie