Joanna Przetakiewicz w młodości wyglądała zupełnie inaczej niż obecnie! Gwiazda opublikowała zdjęcia sprzed lat i zaskoczyła fanów. Internauci przecierają oczy ze zdumienia. Czas zadziałał na jej korzyść? Niewiele polskich gwiazd przeszło aż taką przemianę.

Joanna Przetakiewicz w młodości wywołała ogromną sensację na Instagramie. Nikt nie spodziewał się, że gwiazda opublikuje zdjęcia, na których nie przypomina siebie! Metamorfoza, jaką przeszła, jest spektakularna. Sama Joanna nie może w nią uwierzyć!

Joanna Przetakiewicz w młodości

Joanna Przetakiewicz opublikowała zdjęcia, które przesłała jej dawna przyjaciółka. Archiwalne fotografie ujawniły ogromną przemianę, jaką na przestrzeni lat przeszła polska projektantka. Ciemne włosy, subtelny makijaż i oryginalny styl sprawiły, że gwiazda zażartowała, że sama mogłaby mieć problem z rozpoznaniem siebie.

Joanna Przetakiewicz dziś jest pewną siebie kobietą z ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie, dlatego nie miała problemu z opublikowaniem zdjęć sprzed lat. Tym samym kolejny raz zaimponowała kobietom, które śledzą jej profil w poszukiwaniu inspiracji. Każdego dnia dziesiątki obserwatorek dziękują jej za szczerość, naturalność i motywację. Tym razem kolejny raz podbiła ich serca!

Joanna Przetakiewicz: metamorfoza

Zdjęcia, na których Joanna Przetakiewicz ma jedynie 14. lat stały się hitem Internetu. Gwiazda zupełnie zmieniła swój wizerunek i z wiekiem wygląda coraz lepiej. Czas jest dla niej wyjątkowo łaskawy, ale metamorfoza to także efekt ciężkiej pracy nad sobą.

Musisz najpierw zadbać o siebie, aby zadbać o innych, nie odwrotnie. Tak jak najpierw sobie trzeba założyć maskę tlenową w samolocie — pisała jakiś czas temu na Instagramie.

Joanna Przetakiewicz z dbaniem o siebie radzi sobie świetnie. Jest perfekcjonistką, dlatego w ciągu lat starała się wyglądać coraz lepiej. Zawsze znajduje czas na siłownię i fryzjera. Dziś jej niemal idealny wygląd zachwyca, a pewność siebie dodaje jej uroku.

ZOBACZ ZDJĘCIA JOANNY PRZETAKIEWICZ:

Joanna Przetakiewicz w młodości
instagram.com/joannaprzetakiewicz

Joanna Przetakiewicz opublikowała zdjęcia, na których miała kilkanaście lat.

Joanna Przetakiewicz w młodości
instagram.com/joannaprzetakiewicz

Projektantka przeszła spektakularną metamorfozę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje 29-letnia modelka ”Playboya” Zmarła niespodziewanie po zażyciu nieznanej substancji
  2. Ile wzrostu ma Aleksandra Kwaśniewska? Gwiazda jest bardzo drobna i wyjątkowo szczupła
  3. Anna Mucha nie może wrócić do kraju. Aktorka opowiedziała o dramacie na lotnisku w Chinach
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie
Poprzedni artykułSkatowana suczka nie ufała nikomu. Gdy na jej drodze stanęło dziecko, wszystko się odmieniło
Następny artykułHusky został wychowany przez koty. Teraz zachowuje się jak one
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.