Joanna Przetakiewicz – wiek projektantki może zaskoczyć! Wygląda 20 lat młodziej, a jej świetne podkreślające figurę stroje, piękne długie włosy i czarujący uśmiech skutecznie tuszują jej dane z metryki! Dowiedzmy się, jak ona to robi, że pozostaje w tak świetnej formie przez długie lata! 

Gdy na koncie instagramowym cenionej projektantki strojów marki La Mania ląduje kolejne zdjęcie, może liczyć na pochlebne komentarze nie tylko od swoich fanek, ale również przypadkowych ludzi, którzy wchodzą na jej profil. Nieomal każdy jest pod wrażeniem nie tylko jej niesamowitych kreacji, ale również wspaniałej figury, która stała się jej znakiem rozpoznawczym! Joanna Przetakiewicz – wiek jest dla niej tylko liczbą. Ile dokładnie ma lat? Sprawdźmy!

Joanna Przetakiewicz – wiek projektantki to duże zaskoczenie 

Ile lat ma Joanna Przetakiewicz? Choć jej zdjęcia wskazują na bardzo młodą kobietę sukcesu, Przetakiewicz ma obecnie 51 lat! Urodzona 11 grudnia 1967 roku w Warszawie ceniona projektantka przywołuje na myśl modelki, czy popularne aktorki – z racji na swoją niezwykłą urodę. To właśnie ona sprawia, że o Joannie Przetakiewicz nie myśli się w kategoriach starszej pani, a blond włosy świetnie okalają regularne rysy twarzy gwiazdy!

Joanna Przetakiewicz – wiek bizneswoman jest jej siłą, a ona sama przez lata kształtowała swoją karierę na różne sposoby. W wieku 20 lat po raz pierwszy wyszła za mąż, co niewątpliwie ukształtowało jej dorosłe życie. Zaraz po zakończeniu studiów, będąc wciąż bardzo młodą kobietą, otworzyła wraz ze swoją bratową w 1992 roku Vita-Dent Centrum Stomatologiczne, które figurują w Internecie jako jedna z pierwsza sieć klinik dentystycznych w Polsce! Jesteśmy pod wrażeniem jej pomysłowości i dorosłości, a niejedna 20-kilkuletnia dziewczyna mogłaby wziąć z Przetakiewicz przykład!

Joanna Przetakiewicz – wiek projektantki skłania nad do przemyśleń, co my będziemy robić, mając tyle lat co ona obecnie. Czy również będziemy kobietami sukcesu? Gwiazda chętnie dzieli się swoim zdobytym doświadczeniem, a inicjując akcję Era Nowych Kobiet dowodzi swoją dorosłość!

Joanna Przetakiewicz młoda 

Kolejny krok po studiach wiązał się ze zmianą toru dotychczasowej kariery. Dla wielu młodych osób może okazać się to zdradliwe, ale my wiemy, że losy tej niezwykłej projektantki to nie tylko suma szczęścia, ale również determinacji i konsekwencji. W 2010 roku nasz bohaterka zdecydowała się na otwarcie marki odzieżowej La Mania, a znajomość z Karlem Lagerfeldem zaowocowała stworzeniem z nim linii wysokiego krawiectwa!

Joanna Przetakiewicz – wiek gwiazdy wciąż zdumiewa, a my mamy wrażenie, że czas się dla niej zatrzymał na dobre- czy będąc spełnioną na polu modowym to jej lekarstwo? Patrząc na niezwykłe kolekcje, a także osoby, które poznała na swojej drodze, jesteśmy w stanie potwierdzić taki stan rzeczy!

Z kim jest Joanna Przetakiewicz? 

To pytanie z pewnością usłyszała również od swojego obecnego partnera, Rinke Rooyensa, który tworzy z nią bardzo młodzieżowo wyglądającą parę! To świetnie móc widzieć ich razem nie tylko zakochanych, ale równie pięknych i zawsze ciekawie ubranych. Joanna Przetakiewicz – wiek projektantki jest przykładem na to, że można wyglądać stylowo mając powyżej 50- ciu lat! Zobaczcie tylko na jej kadry na Instagramie– czujecie się przekonane?

W 2017 roku, mając 49 lat zdecydowała się na swoją kultową już sesję w Playboyu. Październikowe wydanie obfitowało w złotym bikini. Tym samym pokazała światu, że piękno nie kończy się wraz z 20-letnim ciałem, a jej wysportowana figura jest niezwykłym widokiem!

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Joanna Przetakiewicz- wiek
Fot.: joannaprzetakiewicz/ Instagram 

Joanna Przetakiewicz – wiek w jej przypadku to tylko liczba. Zobaczcie, jak świetnie się prezentuje!